Menu Zamknij

Przysmak Lakritz Marstall

46,80 

Przysmak Lakritz Marstall to naturalny smakołyk dla koni w formie pelletu o intensywnym smaku lukrecji, z dużą zawartością włókna. Dzięki wytłokom z jabłek, mączce z lucerny oraz melasy z trzciny cukrowej Lakritz ma wyjątkowy intensywny smak, lubiany przez konie. Ponadto, możesz być spokojny o zdrowie swojego konia, gdyż produkt nie zawiera cukru, sztucznych aromatów ani barwników.

Opakowanie: wiaderko 1,5 kg

Kategoria: Tagi: ,

Przysmak Lakritz Marstall

przysmak lakritiz marstall

Przysmak Apfel-Karotte Marstall to smakołyk dla koni o intensywnym smaku lukrecji, z dużą zawartością włókna. Naturalny przysmak dla koni w formie pelletu. Dzięki wytłokom z jabłek, mączce z lucerny oraz melasy z trzciny cukrowej Lakritz ma wyjątkowy intensywny smak, lubiany przez konie. Ponadto, możesz być spokojny o zdrowie swojego konia, gdyż produkt nie zawiera cukru, sztucznych aromatów ani barwników.

Opakowanie: wiaderko 1,5 kg

Przysmak Lakritz Marstall – zdrowy smakołyk dla Twojego konia

Lakritiz składa się wyłącznie z naturalnych składników: mączka z lucerny, wytłoki z jabłek, jęczmień, melasa, łuska owsa, wysłodki buraczane melasowane, kukurydza, a także niezbędny węglan wapnia.

siano marstall

Wyjątkowość przysmaków i pasz firmy Marstall polega na różnorodności receptury bogatej w naturalne witaminy i minerały, aminokwasy egzogenne oraz zioła. Wszystko po to, by pasza energetyczna dla koni w pełni pokryła jego zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze i mineralne w minimalnej dawce. Dostępna jest zarówno bezzbożowa pasza dla koni wrzodowych, pasza dla koni na przyrost mięśni. W ofercie Martstall znajdziesz także granulat dla koni oraz mesz do samodzielnego przygotowania.

O firmie Marstall

Marka Marstall powstała w 1974 roku i jest cenionym producentem naturalnych pasz dla koni. Jako pierwsza na rynku europejskim wprowadziła rodzaj pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie Marstall możesz znaleźć również akcesoria, suplementy, mesz oraz przysmaki. Szeroki wybór pasz dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni – wszystko to znaleźć możesz znaleźć w ofercie firmy. Dostępna jest także pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, oraz – próbki pasz, abyś mógł podjąć najwłaściwszą decyzję w kwestii żywienia Twojego konia.

Naturalna i bez konserwantów pasza dla koni

Marstall oferuje najwyższej jakości pasze dla koni sportowych, hodowlanych i rekreacyjnych. W trosce o zadowolenie klientów produkty dla koni Marstall są stale udoskonalane. Dzięki temu powstała m.in. tania pasza niskoenergetyczna dla konia niepracującego oraz pasza wysokoenergetyczna dla koni sportowych. Powstała również naturalna pasza dla koni z wrzodami, pozbawiona melasy, oraz dodatki paszowe dla koni, wzbogacające ich dietę o wartościowe składniki odżywcze.

Firma Marstall na bieżąco śledzi publikacje i badania naukowe dotyczące żywienia koni, przez co niezmiennie udoskonala swoje produkty. Dlatego w jej ofercie znajduje się wyłącznie pełnowartościowa pasza dla koni. Firma służy również pomocą oraz dzieli się wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia koni. Oferuje też profesjonalne doradztwo żywieniowe. Specjaliści pomogą w opracowaniu odpowiedniej diety oraz doborze produktów, jak przysmaki, czy pasza dla koni. Cena za proponowane przez nich pasze dla konia idzie w parze z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Ponadto, kupując produkty na stipl.pl wspierasz rozpoznawalność i rozwój polskich marek.

Waga 1 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przysmak Lakritz Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *