Menu Zamknij

Profesjonalne Siodło Westernowe Balotade Bronco

1919,99 

Profesjonalne skórzane siodło westernowe Balotade® Bronco.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
balotade

Profesjonalne skórzane siodło westernowe Balotade® Bronco.

Profesjonalne Siodło Westernowe Balotade Bronco to siodło które doskonale sprawdzi się u każdego z pasjonatów jeździectwa. Jego styl doceni każdy fan westernu. Siodło zostało ozdobione specjalnymi dodatkami które świetnie wyglądają. A także przyciągają uwagę.

W siodle zastosowana została naturalna, importowana skóra bawoła. Dzięki jest ono trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku.

Wytrzymałe, licowe siedzisko z naturalnej skóry

Wyjątkowe siedzisko z licowej skóry pozwoli idealnie porozumieć się z koniem w trakcie jazdy. A dzięki dokładnemu, ręcznemu wygarbowaniu skóry wytrzyma nie jedną wyprawę.

W siodle Balotade® Bronco zastosowaliśmy dodatkowo specjalnie klocki pod hornem. Dzięki temu zapewnia jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo od standardowych modeli.

Profesjonalne Siodło Westernowe Balotade Bronco – miękkie, futerkowe podszycie szerokich ław

W siodle zastosowaliśmy miękki futerkowy spód. Dzięki temu Balotade® Bronco jest miękkie i delikatnie leży na grzbiecie. A jego szerokie ławki idealnie rozkładają cały ciężar.

Terlica wykonana została z włókna szklanego.

Idealnie pasujące akcesoria

W cenie 300 zł istnieje możliwość dokupienia do siodła pasującego kompletu, w którego skład wchodzą:

  • Ogłowie
  • Wodze
  • Napierśnik
  • Popręg

Profesjonalne Siodło Westernowe Balotade Bronco – duży wybór rozmiarów siedziska

Siodło dostępne jest w rozmiarach

  • 16″ – Szerokość na wysokości sztyc 15 cm, długość paneli 74 cm
  • 17″ – Szerokość na wysokości sztyc 15 cm, długość paneli 77 cm
  • 18″ – Szerokość na wysokości sztyc 15 cm, długość paneli 80 cm

2 Lata Gwarancji

2 lata gwarancji na wykonanie i skórę. Zapewniamy Ci spokój i pewność czerpania przyjemności z jazdy. Nawet po jej upływie  producent zapewnia serwis po preferencyjnych cenach.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar siedziska

16", 17", 18"

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade