Menu Zamknij

Profesjonalne Siodło Australijskie Balotade Sydney

1919,99 

Profesjonalne skórzane siodło australijskie Balotade® Sydney.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
balotade

Profesjonalne skórzane siodło australijskie Balotade® Sydney

Profesjonalne Siodło Australijskie Balotade Sydney to siodło które doskonale sprawdzi się u każdego z pasjonatów jeździectwa. Posiada doskonałą jakość i styl wykonania. Siodło zostało ozdobione specjalnymi dodatkami które świetnie wyglądają. A także przyciągają uwagę.

W siodle zastosowana została naturalna, importowana skóra bawoła. Dzięki temu jest ono trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku.

Wytrzymałe, licowe siedzisko z naturalnej skóry

Wyjątkowe siedzisko z licowej skóry pozwoli idealnie porozumieć się z koniem w trakcie jazdy. A dzięki dokładnemu, ręcznemu wygarbowaniu skóry wytrzyma nie jedną wyprawę.

W siodle Balotade® Sydney zastosowaliśmy klasyczny horn. Siodło jest więc idealne dla osób które chcą posiadać wzorcowe siodło australijskie.

Miękkie, materiałowe podszycie szerokich ław.

W siodle zastosowaliśmy miękki materiałowy spód. Dzięki temu Balotade® Sydney jest miękkie i delikatnie leży na grzbiecie. A jego szerokie ławki idealnie rozkładają cały ciężar.

Terlica wykonana została z włókna szklanego.

Profesjonalne Siodło Australijskie Balotade Sydney – duży wybór rozmiarów siedziska

Siodło dostępne jest w rozmiarach

  • 16″ – rozstaw łęku średni / M
  • 17″ – rozstaw łęku średni / M
  • 18″– rozstaw łęku średni / M

2 Lata Gwarancji

2 lata gwarancji na wykonanie i skórę. Zapewniamy Ci spokój i pewność czerpania przyjemności z jazdy. Nawet po jej upływie producent zapewnia serwis po preferencyjnych cenach.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czarny, Brązowy

Rozmiar siedziska

16", 17", 18"

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade