Menu Zamknij

Preparat Power Ride St Hippolyt

192,00 

Preparat Power Ride St Hippolyt to specjalistyczny preparat, bez dopingu, pobudzający i poprawiający koncentrację u koni osłabionych. Obniża efekty zmęczenia, podnosi uwagę oraz dostarcza spokojnej energii. Power Ride zawiera unikatową formułę tauryna + lizyna i dodatkowo jest wzbogacony o naturalną witaminę C.

Opakowanie: 100 ml

st hippolyt

Preparat Power Ride St Hippolyt

Preparat Power Ride St Hippolyt

Preparat Power Ride St Hippolyt to specjalistyczny preparat pobudzający i poprawiający koncentrację u koni. Wspomaga wytwarzanie energii w mięśniach, obniża efekty zmęczenia, podnosi uwagę i koncentrację oraz dostarcza spokojnej energii. Ponadto, wykazuje szybkie działanie odkwaszające i przeciwutleniające. Powstał z myślą o koniach osłabionych, poddanych dużym obciążeniom, startujących w zawodach. Stanowi bogate źródło naturalnych witamin i aminokwasów. Warte zaznaczenia, że Power Ride jest wolny od dopingu, zatem można stosować go w trakcie zawodów.

Wzmacniający preparat Power Ride St Hippolyt

Pobudzający preparat w formie syropu przeznaczony szczególnie dla koni sportowych startujących w zawodach, które wymagają dodatkowego zastrzyku energii. Energetyczny booster, który poprawia koncentrację i promuję wytwarzanie energii w mięśniach. Ponadto, skomponowany na bazie naturalnych składników. Obniża efekty zmęczenia, szczególnie w ostatni dzień zawodów. Podnosi koncentrację oraz uwagę i dostarcza spokojnej, stabilnej energii. Ma wysoką naturalną zawartość witaminy C z dodatkiem lizyny i tauryny, które są odpowiedzialne za wspieranie mięśni. Wykazuje silne działanie odkwaszające, co jest szczególnie wskazane w kilku dniowych zawodach. Stworzony dla koni ospałych, wymagających energii i koncentracji. Wspomaga konie intensywnie pracujące. Co najważniejsze jest wolny od dopingu i można stosować w trakcie zawodów.

Alpen Grun Mash

100% naturalny skład: woda, sacharoza, produkty przetwarzania przypraw korzennych i ziołowych, ekstrakt z zielonej herbaty.

Dodatkowo został wzbogacony o witaminy, aminokwasy: Kwas askorbinowy, L-lizyna, Lecytyna, Tauryna.

Zaleca się stosować dla koni potrzebujących energii przed treningiem oraz koni obciążonych treningami, które na co dzień zużywają dużo energii. Dobrze się sprawdza u koni osłabionych i o obniżonej koncentracji. Należy stosować jako dodatek do paszy treściwej, najlepiej od dnia poprzedzającego zawody. W przypadku stosowania przez dłuższy czas należy zmniejszyć dawkę.  Powinno się podawać od 15 do 30 kropel jednorazowo.

Aby utrzymać konia w dobrej kondycji, warto uzupełnić dietę wysokiej jakości suplementami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin. Substancje odżywcze poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach.

Marka

St. Hippolyt

Właściwe karmienie konia, oparte na jego potrzebach to główny aspekt utrzymania zdrowego konia. Z marką St. Hippolyt znajdziesz odpowiedzi i wyjaśnienia dotyczące żywienia koni w oparciu o potrzeby. Firma opracowała koncepcje, dzięki którym można osiągnąć niezwykłe rezultaty nawet w trudnych sytuacjach problemowych. Przy odpowiedniej mieszance pasz, właściciele koni utrzymają swoich towarzyszy w dobrym zdrowiu i sprawności oraz zapewnią im witalność na starość. Wiele trudności można poprawić, a nawet rozwiązać dzięki dostosowanemu żywieniu. St. Hippolyt spiera Cię w odżywianiu Twojego konia w sposób zrównoważony i dostosowany do potrzeb. Przede wszystkim właściciele koni chcą, aby ich zwierzęta były zdrowe, zmotywowane i zdolne do dobrej pracy. Zewnętrzne oznaki dobrego samopoczucia konia to lśniąca sierść, zdrowa skóra i jędrne kopyta. Zdolność do jazdy i niezawodność to tylko niektóre z innych czynników. St. Hippolyt opracowuje rozwiązania i produkty dostosowane do potrzeb, które rozwiązują różne problemy związane z żywieniem konia. Oprócz wieloletniego doświadczenia empirycznego zespół posiada również specjalistyczną wiedzę z zakresu biologii molekularnej, nauk o żywieniu i medycyny sportowej. Marka St. Hippolyt słynie ze swoich idealnie skomponowanych mieszanek leczniczych. Składniki w nich zawarte są bowiem całkowicie naturalne, a odpowiednie ich zestawienie wpływa skutecznie na regenerację i wzmocnienie koni. W ofercie St. Hippolyt znajdziesz szeroki wybór pasz, musli, sieczek i suplementów, bogatych w witaminy, minerały oraz białko. Oferowane mieszanki kliniczne idealnie sprawdzą się także na ochwat, nadwagę, alergię oraz nietolerancje pokarmowe u koni. Łagodne ich działanie zapobiega dodatkowo podrażnieniom układu pokarmowego, więc można je podawać koniom nawet po operacji oraz w okresie rekonwalescencji. Stosowanie ich regularnie wpłynie też na poprawę wyglądu sierści i uzupełnienie niedoborów w diecie konia. St. Hippolyt posiada także specjalistyczne produkty dla koni aktywnych, otyłych, starszych, chorych, źrebiąt oraz ciężarnych klaczy.
st hippolyt

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Preparat Power Ride St Hippolyt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *