Menu Zamknij

Preparat HorseLinePRO Warm It Up

118,80 

Preparat HorseLinePRO Warm It Up to chłodząco – rozgrzewająca wcierka o bogatym składzie dla regeneracji mięśni i ścięgien u koni. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Dzięki zawartości ekstraktu z czarciego pazura i MSM znacznie przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku lub stłuczeniach. Relaksuje konia po treningu, przynosi ulgę i daje uczucie odprężenia. Ponadto idealnie nadaje się do masażu. Wygodna forma atomizera w sprayu sprawia, że jego zastosowanie jest wyjątkowo łatwe.

Opakowanie 750ml

horseline

Preparat HorseLinePRO Warm It Up

HorseLinePRO-Warm-It-Up

Preparat HorseLinePRO Warm It Up to chłodząco – rozgrzewająca wcierka o bogatym składzie dla regeneracji mięśni i ścięgien u koni. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Dzięki zawartości ekstraktu z czarciego pazura i MSM znacznie przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku lub stłuczeniach. Relaksuje konia po treningu, przynosi ulgę i daje uczucie odprężenia. Ponadto idealnie nadaje się do masażu. Wygodna forma atomizera w sprayu sprawia, że jego zastosowanie jest wyjątkowo łatwe.

Suplement HorseLinePRO Warm It Up – ulga i odprężenie po treningu

Chłodząco – rozgrzewający preparat HorseLinePRO Warm It Up! szybko i skutecznie przynosi ulgę nadwyrężonym partiom ciała dając uczucie odprężenia. Ponadto przeciwdziała obrzękom, wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Dzięki zawartości ekstraktu z czarciego pazura i MSM znacznie przyspiesza regenerację tkanek po wysiłku lub stłuczeniach. Wygodna forma atomizera w sprayu ułatwia równomierną aplikację zarówno na kończyny, jak i na większe partie ciała jak np. mięśnie grzbietu. Dodatkowo, świetnie sprawdza się do masażu.

Skład preparatu Warm It Up to: Aqua, Ethanol, Arnica, Menthol, Harpagophytum procumbens (extract), MSM(methylsulfonylmethane), Potassium iodide

horselinepro

Preparat w formie płynu przeznaczony do stosowania zewnętrznego u koni. Przed użyciem należy wstrząsnąć, nastepnie nałożyć cienką warstwę na wybrane partie ciała konia, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia. Preparat można również stosować na mokre nogi. W celu wzmocnienia rozgrzewającego efektu – zawinąć w owijki.

Z uwagi na doping należy zaprzestać stosowania na 3 dni przed zawodami.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Preparat HorseLinePRO Warm It Up”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *