Menu Zamknij

Preparat HorseLinePRO BuzzSpray

142,80 

Preparat HorseLinePRO BuzzSpray to naturalny, specjalistyczny środek odstraszający owady dla koni. Jego skuteczność polega na odpowiednim połączeniu wysokiej jakości olejków eterycznych.

Nie zawiera detergentów chemicznych, konserwantów ani żadnych substancji toksycznych dla człowieka i zwierząt. Sprej z powodzeniem odstrasza wszystkie uporczywie pojawiające się muchy, meszki, komary, ślepaki, gzy i kleszcze.

Opakowanie: 750ml

horseline

Preparat HorseLinePRO BuzzSpray

HorseLinePRO-BuzzSpray

Preparat HorseLinePRO BuzzSpray to naturalny, specjalistyczny środek odstraszający owady dla koni. Jego skuteczność polega na odpowiednim połączeniu wysokiej jakości olejków eterycznych. Ponadto, nie zawiera detergentów chemicznych, konserwantów ani żadnych substancji toksycznych dla człowieka i zwierząt. Sprej z powodzeniem odstrasza wszystkie uporczywie pojawiające się muchy, meszki, komary, ślepaki, gzy i kleszcze.

Preparat HorseLinePRO BuzzSpray – sprej na owady

BuzzSpray to w 100% naturalny środek przeciwko muchom, meszkom, gzom, komarom, ślepakom i kleszczom..

Preparat stanowi sprawdzony wybór, gdyż nie zawiera żadnych detergentów chemicznych, konserwantów ani substancji toksycznych. Produkt jest przebadany i bezpieczny dla zdrowia zarówno dorosłych koni, jak i źrebiąt. Również nie zagraża zdrowiu człowieka. BuzzSpray nie zawiera organizmów modyfikowanych genetycznie. Co ważne, stosowanie produktu nie powoduje przebarwień sierści.

horselinepro

W składzie BuzzSpray znajdują się: olejek cytronelowy, acetum, olejek eukaliptusowy, olejek lawendowy,
olejek geranium, olejek goździkowy, olejek miętowy.

Preparat należy rozpylić na sierść omijając oczy oraz błony śluzowe a następnie pozostawić do wyschnięcia. Po około 4 godzinach czynność powtórzyć.

 

Przed użyciem preparatu należy nim wstrząsnąć. Osad, który się pojawił to zjawisko jak najbardziej naturalne.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga

300 g, 800 g

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Preparat HorseLinePRO BuzzSpray”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *