Menu Zamknij

Popręg ujeżdżeniowy Memory Sport – Canter Club

Wyjątkowy Popręg ujeżdżeniowy MEMORY SPORT dla Twojego wyjątkowego konia.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Wyjątkowy popręg ujeżdżeniowy Memory Sport – Canter Club dla Twojego wyjątkowego konia.

Wykonany z pianki „memory foam”. To nowoczesny, wysoce zaawansowany technologicznie materiał wykonany z poliuretanu. Pianka z pamięcią kształtu jest surowcem syntetycznym, posiadającym właściwości, jakich pozbawione są nawet naturalne materiały. Elastyczność oraz otwarta budowa komórkowa nadają jej nadzwyczajne właściwości:

  • niezwykle lekka i elastyczna
  • nie wywiera nacisku na punkty kontaktowe ciała, ale dopasowuje się do nich
  • otwarta, przewiewna struktura pozwala na wyparowanie wilgoci i regulację temperatury
  • wytrzymała, elastyczna budowa pozwala na dłuższe użytkowanie, bez zmiany właściwości
  • stanowi nieprzyjazne środowisko do rozwoju roztoczy i bakterii

Te niezwykłe właściwości pianki sprawiają, iż popręg MEMORY idealnie dopasuje się do Waszego konia, zabezpieczy go przed otarciami oraz utrzyma siodło we właściwym położeniu zapewniając swobodę ruchu konia.

Popręg ujeżdżeniowy Memory Sport – Canter Club ma mocne i trwałe gumy z obu stron ułatwiające dopinanie oraz wyposażony jest w przydatne elementy umożliwiające przypinanie patentów. Dodatkowe wzmocnienia zapewnią długotrwałe użytkowanie.

Kolor: czarny

Rozmiary: 55, 60, 65 cm

Rozmiar popręgu

55 cm, 60 cm, 65 cm

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.