Menu Zamknij

Popręg skórzany z fartuchem Balotade® Shield

 399,00

Skórzany popręg z fartuchem wykonany z najwyższej jakości bawolej skóry.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Popręg skórzany z fartuchem Balotade Shield

Skórzany popręg z fartuchem wykonany z najwyższej jakości bawolej skóry.

Stosunkowo miękka lecz wytrzymała skóra zapobiega otarciom i odparzeniom.

Popręg zakończony jest z obu stron elastycznymi, gumowymi wstawkami. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia nie tylko lepsze dopasowanie popręgu ale również pozwala równomiernie rozłożyć jego nacisk.

Wykonane ze stali nierdzewnej sprzączki wyposażone są dodatkowo w rolki, dzięki którym podciąganie i popuszczanie popręgu jest szybkie i bezproblemowe. Popręg posiada chowany do środka karabińczyk oraz metalowe kółeczko do podpięcia wodzy pomocniczych.

Fartuch doskonale chroni wrażliwy brzuch konia przed skaleczeniem podkową lub hacelem podczas skoku i amortyzuje uderzenia.

Popręg dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, brązowym i jasnobrązowym.

W ofercie dostępnych jest 5 długości: 100 cm, 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czarny, Brązowy, Jasnobrązowy

Rozmiar

100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade