Menu Zamknij

Popręg Memory – Canter Club

214,80 

Wyjątkowy Popręg MEMORY dla Twojego wyjątkowego konia.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Wyjątkowy Popręg Memory – Canter Club dla Twojego wyjątkowego konia.

Wykonany z pianki „memory foam”. To nowoczesny, wysoce zaawansowany technologicznie materiał  wykonany z poliuretanu. Pianka z pamięcią kształtu jest surowcem syntetycznym, posiadającym właściwości, jakich pozbawione są nawet naturalne materiały. Elastyczność oraz otwarta budowa komórkowa nadają jej nadzwyczajne właściwości:

  • niezwykle lekka i elastyczna
  • nie wywiera nacisku na punkty kontaktowe ciała, ale dopasowuje się do nich
  • otwarta, przewiewna struktura pozwala na wyparowanie wilgoci i regulację temperatury
  • wytrzymała, elastyczna budowa pozwala na dłuższe użytkowanie, bez zmiany właściwości
  • stanowi nieprzyjazne środowisko do rozwoju roztoczy i bakterii

Te niezwykłe właściwości pianki wraz ze skośnym układem przeszyć sprawiają, iż Popręg Memory – Canter Club idealnie dopasuje się do Waszego konia , zabezpieczy go przed otarciami,  oraz utrzyma siodło we właściwym położeniu zapewniając swobodę ruchu konia. Popręg ma gumy z jednej strony ułatwiające dopinanie oraz wyposażony jest w przydatne kółko umożliwiające przypinaniae patentów.

Kolor: czarny

Rozmiary:

105 cm, 110 cm, 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm, 135 cm

Rozmiar popręgu

105 cm, 110 cm, 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm, 135 cm

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.