Menu Zamknij

Pojemnik na mesz Marstall

60,00 

Pojemnik na mesz Marstall to praktyczny pojemnik z przykrywką o pojemności 5l. Dzięki temu, że materiał, z jakiego został wykonany jest odporny na działanie gorącej wody – idealnie nadaje się do przygotowywania meszu.

Pojemnik, a także pozostałe produkty marki Marstall wykonano z certyfikowanych tworzyw sztucznych dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Kategoria: Tagi: , ,

Pojemnik na mesz Marstall

pojemnik marstallPojemnik na mesz Marstall to praktyczny pojemnik z przykrywką o pojemności 5l. Dzięki temu, że materiał, z jakiego został wykonany jest odporny na działanie gorącej wody – idealnie nadaje się do przygotowywania meszu. Ów pojemnik, a także pozostałe produkty marki Marstall wykonano z certyfikowanych tworzyw sztucznych dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Pojemnik na mesz Marstall i bezpieczeństwo Twojego konia

Pojemnik na mesz oraz wszystkie oferowane przez firmę Marstall produkty, powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskiwanych zgodnie ze standardami europejskimi. Dzięki temu, że każda partia surowca do produkcji poddawana jest wnikliwym badaniom laboratoryjnym, wszystkie produkty spełniają swoje oczekiwania i są w pełni bezpieczne dla zdrowia Twojego konia.

Firma Marstall oferuje szeroką gamę gadżetów, które bez wątpienia przydadzą się w każdej stajni. Pojemnik na mesz, jak i inne produkty Marstall do podawania i przechowywania pasz wykonano z certyfikowanych tworzyw sztucznych dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Kilka słów o marce MARSTALL

Marka Marstall powstała w 1974 roku i jest cenionym producentem naturalnych pasz dla koni. Jako pierwsza na rynku europejskim wprowadziła rodzaj pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie Marstall możesz znaleźć również akcesoria, suplementy, mesz oraz przysmaki. Szeroki wybór pasz dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni – wszystko to znaleźć możesz znaleźć w ofercie firmy. Dostępna jest także pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, oraz – próbki pasz, abyś mógł podjąć najwłaściwszą decyzję w kwestii żywienia Twojego konia.

Naturalna i bez konserwantów pasza dla koni

Marstall dostarcza najwyższej jakości pasze dla koni sportowych, hodowlanych i rekreacyjnych. Ponadto, w trosce o zadowolenie klientów produkty dla koni marstall są stale udoskonalane. Dzięki temu powstała m.in. tania pasza niskoenergetyczna dla konia niepracującego oraz pasza wysokoenergetyczna dla koni sportowych. Powstała również naturalna pasza dla koni z wrzodami, pozbawiona melasy, oraz dodatki paszowe dla koni, wzbogacające ich dietę o wartościowe składniki odżywcze.

Firma Marstall na bieżąco śledzi publikacje i badania naukowe dotyczące żywienia koni, przez co niezmiennie udoskonala swoje produkty. Dlatego w jej ofercie znajduje się wyłącznie pełnowartościowa pasza dla koni. Firma służy również pomocą oraz dzieli się wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia koni. Oferuje profesjonalne doradztwo żywieniowe na podstawie ankiety, do której link znajduje się na stronie internetowej. Specjaliści firmy Marstall pomogą w opracowaniu odpowiedniej diety oraz doborze produktów, jak przysmaki, czy pasza dla koni. Cena za proponowane przez nich pasze dla konia idzie w parze z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Mesz i przysmaki dla konia marki Marstall

Wyjątkowość produktów Marstall polega na różnorodności receptury bogatej w naturalne witaminy i minerały, aminokwasy egzogenne oraz zioła. Wszystko po to, by pasza energetyczna dla koni w pełni pokryła jego zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze i mineralne w minimalnej dawce. Dostępna jest zarówno bezzbożowa pasza dla koni wrzodowych, pasza dla koni na przyrost mięśni. W ofercie Marstall jest także granulat dla koni oraz mesz do samodzielnego przygotowania.

 

Dodatkowo, kupując produkty z logiem marstall wspierasz rozpoznawalność i rozwój polskich marek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pojemnik na mesz Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *