Menu Zamknij

Podkłady treningowe Thermo Silver Winderen

186,00 291,60 

Podkłady treningowe Thermo Silver Winderen zapewniają doskonałe wsparcie nóg Twojego konia podczas treningu. Mają właściwości termoregulacyjne, oddychające oraz ograniczają rozwój bakterii i pleśni.

Podkłady sprzedawane są w komplecie 2 sztuk.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
winderen

Podkłady treningowe Thermo Silver Winderen

– z nanosrebrem

Podkłady treningowe Thermo Silver winderen

 

Podkłady treningowe Thermo Silver Winderen idealnie chronią nogi Twojego konia, a przy tym cechują się niezwykłą miękkością. Cienkie i łatwo dopasowujące się do nogi, zapobiegają powstawaniu bolesnych punktów nacisku. Pięciowarstwowa budowa zapewnia właściwości termoregulujące oraz chroni nogi konia podczas treningu.

Podkłady treningowe Winderen – doskonała ochrona

Podkłady treningowe Thermo Silver winderen

Unikatowa struktura materiału w połączeniu z warstwą filcu efektywnie odprowadza pot i wilgoć. Jony srebra redukują też nieprzyjemny zapach, dzięki czemu podkłady dłużej utrzymują świeżość. Oprócz tego, wielowarstwowa struktura doskonale chroni przed uderzeniami na całej powierzchni, osłaniając nogi Twojego konia podczas treningu. Odpowiednie pranie podkładów pozwala zachować ich właściwości i niezmienny wygląd nawet po wielokrotnym praniu.

Wielowarstwowa struktura z jonami srebra

Podkłady treningowe Thermo Silver winderen

Dolną warstwę podkładów Winderen Thermo Silver, która ma bezpośredni kontakt ze skórą konia, wykonano z zaawansowanego technologicznie materiału zawierającego jony srebra. Jony srebra ograniczają rozwój bakterii, wirusów oraz pleśni, a także obniżają ryzyko infekcji skóry na wrażliwych kończynach. Jony zawarte są bezpośrednio w przędzy i nie przenoszą na powierzchnię skóry. To sprawia, że podkładki są łagodne dla skóry i nie naruszają jej naturalnego pH. Jest to więc idealne rozwiązanie dla koni ze skłonnościami alergicznymi. Dodatkowo, umieszczenie jonów srebra bezpośrednio w przędzy, gwarantuje skuteczne działanie nawet po wielokrotnym praniu.

Podkłady treningowe Winderen sprzedawane w komplecie 2 sztuk.

Rozmiar

Cob, Full, X-full

Kolor

Denim, White

Marka

Winderen

Dla firmy Winderen konie zawsze były największą pasją i częścią życia. Główny celem firmy jest pracowanie tylko nad tymi projektami, które naprawdę mogą poprawić codzienny komfort koni i jeźdźców, zarówno podczas treningu, jak i w stajni. Ilekroć zauważono możliwość poprawy wygody jeźdźca i jego konia, a rynek jeździecki nie oferował satysfakcjonujących rozwiązań, Winderen rozwijał własny pomysł. W ten sposób doświadczenie zawodowe coraz bardziej splatało się z hobby. Firma dba o to, aby sprzęt powodował jak najmniej dyskomfortu dla konia i nie zakłócał jego naturalnego ruchu i fizjologii. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnego relaksu zarówno konia, jak i jeźdźca. Taka harmonia zapewnia najbardziej zdrowy, efektywny i przyjemny trening. Firmę Winderen tworzą osoby z ogromną pasją do jeździectwa i koni. Obserwując na co dzień świat jeździecki od środka, dostrzegają problemy, z jakimi zmagają się konie i jeźdźcy. W swojej pracy Winderen często konsultuje się z ekspertami z różnych dziedzin, w tym z chemikami, fizykami, specjalistami biomechaniki i lekarzami weterynarii. Wszystkie te wysiłki mają na celu znalezienie najlepszych i optymalnych rozwiązań. Przy tworzeniu każdego produktu Winderen najpierw przygotowuje prototypy. Następnie bardzo często zmienia je i ulepsza, aż do osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego wyniku. Droga do końcowego efektu może być długa i trudna, ale każde skuteczne rozwiązanie zawsze jest tego warte. Winderen wierzy, że globalne podejście jest idealne, jeśli chodzi o znalezienie innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Chcąc jednak zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu i niezmiennie wysoką jakość, decyduje się na produkcję swoich produktów lokalnie, w Polsce. Produkty Winderen rozwiązują wiele, często nietypowych, problemów. Ich skuteczność zarówno w przewidywanych, jak i nieoczekiwanych sytuacjach jest potwierdzeniem, że firma obrała właściwą drogę.
winderen

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkłady treningowe Thermo Silver Winderen”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *