Menu Zamknij

Podkłady pod owijki stajenne Thermo Clear Winderen

 216,00

Podkłady pod owijki Stajenne Thermo Clear Winderen zapewniają doskonałe wsparcie nóg Twojego konia. Mają właściwości termoregulacyjne, oddychające oraz ograniczają rozwój bakterii i pleśni.

Owijki sprzedawane są w komplecie 2 sztuk.

winderen

Podkłady pod owijki stajenne Thermo Clear Winderen – z nanosrebrem

podkłady pod owijki winderen

Podkłady pod owijki stajenne Thermo Clear Winderen – wyjątkowo miękkie i komfortowe w użyciu, dzięki czemu łatwo dopasowują się do końskich nóg. Składają się z trzech warstw: nowoczesnego materiału zawierającego jony srebra bezpośrednio w przędzy, antybakteryjnej ociepliny Thinsulate, oraz z paroprzepuszczalnej bawełny.

Materiał NanoSilver

Jony srebra ograniczają rozwój bakterii oraz pleśni, a także obniżają ryzyko infekcji skóry, szczególnie na wrażliwych pęcinach. Wyselekcjonowany przez firmę Winderen materiał pozwala na trwałą emisję jonów srebra z minerałów zawartych bezpośrednio we włóknach. Dzięki temu kocyki utrzymują swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu.

Ocieplina Thinsulate

Ocieplina Thinsulate znajduje zastosowanie m.in w profesjonalnej odzieży alpinistycznej, sportowej i militarnej. Ma znakomite właściwości termoregulujące – oddycha, nie nasiąka oraz skutecznie odprowadza wilgoć, nie dopuszczając do przegrzania nóg konia. Nie przesuwa, więc nawet po wielokrotnym praniu podkłady będą miękkie i puszyste.

Podkłady pod owijki Thermo Clear Winderen – idealne do stajni

 

Podkłady firmy Winderen skutecznie odprowadzają wilgoć. W połączeniu z wysokogatunkową ociepliną Thinsulate i bawełnianym materiałem wierzchnim, zapewniają znakomite parametry termoregulujące. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnych materiałów oraz wysokiemu standardowi szycia, nawet po wielokrotnym praniu, zachowują swoje właściwości oraz niezmienny wygląd.

 

 

Podkłady Thermo Clear Winderen doskonale sprawdzają się w komplecie z owijkami Thermo Silver. To uzupełniające się produkty, które wspomagają regenerację nóg Twojego konia w czasie odpoczynku w boksie.

Podkłady pod owijki sprzedawane są w komplecie 2 sztuk.

Sprawdź też jakie inne produkty Winderen znajdziesz w Stiplu.

Marka

Winderen

Dla firmy Winderen konie zawsze były największą pasją i częścią życia. Główny celem firmy jest pracowanie tylko nad tymi projektami, które naprawdę mogą poprawić codzienny komfort koni i jeźdźców, zarówno podczas treningu, jak i w stajni. Ilekroć zauważono możliwość poprawy wygody jeźdźca i jego konia, a rynek jeździecki nie oferował satysfakcjonujących rozwiązań, Winderen rozwijał własny pomysł. W ten sposób doświadczenie zawodowe coraz bardziej splatało się z hobby. Firma dba o to, aby sprzęt powodował jak najmniej dyskomfortu dla konia i nie zakłócał jego naturalnego ruchu i fizjologii. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnego relaksu zarówno konia, jak i jeźdźca. Taka harmonia zapewnia najbardziej zdrowy, efektywny i przyjemny trening. Firmę Winderen tworzą osoby z ogromną pasją do jeździectwa i koni. Obserwując na co dzień świat jeździecki od środka, dostrzegają problemy, z jakimi zmagają się konie i jeźdźcy. W swojej pracy Winderen często konsultuje się z ekspertami z różnych dziedzin, w tym z chemikami, fizykami, specjalistami biomechaniki i lekarzami weterynarii. Wszystkie te wysiłki mają na celu znalezienie najlepszych i optymalnych rozwiązań. Przy tworzeniu każdego produktu Winderen najpierw przygotowuje prototypy. Następnie bardzo często zmienia je i ulepsza, aż do osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego wyniku. Droga do końcowego efektu może być długa i trudna, ale każde skuteczne rozwiązanie zawsze jest tego warte. Winderen wierzy, że globalne podejście jest idealne, jeśli chodzi o znalezienie innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Chcąc jednak zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu i niezmiennie wysoką jakość, decyduje się na produkcję swoich produktów lokalnie, w Polsce. Produkty Winderen rozwiązują wiele, często nietypowych, problemów. Ich skuteczność zarówno w przewidywanych, jak i nieoczekiwanych sytuacjach jest potwierdzeniem, że firma obrała właściwą drogę.
winderen

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkłady pod owijki stajenne Thermo Clear Winderen”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *