Menu Zamknij

Podkładka pod siodło ujeżdżeniowe Winderen Comfort 18mm

1210,80 

Koniec z odparzeniami i otarciami na grzebiecie Twojego konia! Podkładka pod siodło skokowe Winderen Comfort umożliwia idealne dopasowanie siodła do grzbietu konia.

Zapewni to maksimum przyjemności z jazdy zarówno Tobie, jak i Twoim koniom.

winderen

Podkładka pod siodło Winderen Back Protect Solution – Comfort

Podkładka Winderen Comfort (18 mm grubości) pasuje do przeważającej ilości siodeł. Jej rewolucyjna pięciowarstwowa budowa zapewnia maksimum przyjemności z jazdy zarówno jeźdźcom, jak i koniom.

 

winderen - podkładka pod siodło

Korzyści dla Twojego konia

 • Doskonałe dopasowanie – usunięcie punktowych nacisków i równomierny rozkład obciążenia
 • Wsparcie mięśni i rozluźnienie mięśni grzbietu konia
 • Płynność ruchów we wszystkich chodach.
 • Złagodzony nacisk na grzbiet konia przy przejściach i w elementach.

 

Korzyści dla Ciebie

 • Swobodniejsza praca mięśni pleców jeźdźca podczas jazdy.
 • Zredukowanie uczucia bólu mięśni pleców po treningach i zawodach.
 • Stabilność siodła.

 

Co sprawia, że jej działanie jest tak fenomenalne?

Technologia

 • Wymienna powłoka Upper Shell pozwala na używanie jednej podkładki Winderen Back Protect Solution zarówno na treningach, jak i zawodach.
 • Otwarty kłąb zapewnienia maksimum swobody ruchów. Dodatkowo niweluje ucisk na kręgosłup.
 • Łatwa w transporcie a także w przechowywaniu dzięki łatwemu sposobowi jej złożenia.
 • Prosta w pielęgnacji – można ją wyczyścić, przecierając nawilżoną gąbką, lub piorąc (po wyjęciu wkładów) w temperaturze 30˚C.

Sprawdź też jakie inne produkty Winderen znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

16" – do siodeł 15.5" – 16", 17" – do siodeł 16.5" – 17", 18" – do siodeł 17.5" – 18.5"

Kolor

Coal, Seashell, Claret, Peacock, Terracotta, Blueberry, Caramel, Charcoal, Chocolate, Dark Blue, Pink, Rosso, Emerald, White Pearl/Rose Gold, Charcoal/Rose Gold, Dark Blue/Rose Gold, Grey Goose, Seagreen

Marka

Winderen

Dla firmy Winderen konie zawsze były największą pasją i częścią życia. Główny celem firmy jest pracowanie tylko nad tymi projektami, które naprawdę mogą poprawić codzienny komfort koni i jeźdźców, zarówno podczas treningu, jak i w stajni. Ilekroć zauważono możliwość poprawy wygody jeźdźca i jego konia, a rynek jeździecki nie oferował satysfakcjonujących rozwiązań, Winderen rozwijał własny pomysł. W ten sposób doświadczenie zawodowe coraz bardziej splatało się z hobby. Firma dba o to, aby sprzęt powodował jak najmniej dyskomfortu dla konia i nie zakłócał jego naturalnego ruchu i fizjologii. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnego relaksu zarówno konia, jak i jeźdźca. Taka harmonia zapewnia najbardziej zdrowy, efektywny i przyjemny trening. Firmę Winderen tworzą osoby z ogromną pasją do jeździectwa i koni. Obserwując na co dzień świat jeździecki od środka, dostrzegają problemy, z jakimi zmagają się konie i jeźdźcy. W swojej pracy Winderen często konsultuje się z ekspertami z różnych dziedzin, w tym z chemikami, fizykami, specjalistami biomechaniki i lekarzami weterynarii. Wszystkie te wysiłki mają na celu znalezienie najlepszych i optymalnych rozwiązań. Przy tworzeniu każdego produktu Winderen najpierw przygotowuje prototypy. Następnie bardzo często zmienia je i ulepsza, aż do osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego wyniku. Droga do końcowego efektu może być długa i trudna, ale każde skuteczne rozwiązanie zawsze jest tego warte. Winderen wierzy, że globalne podejście jest idealne, jeśli chodzi o znalezienie innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Chcąc jednak zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu i niezmiennie wysoką jakość, decyduje się na produkcję swoich produktów lokalnie, w Polsce. Produkty Winderen rozwiązują wiele, często nietypowych, problemów. Ich skuteczność zarówno w przewidywanych, jak i nieoczekiwanych sytuacjach jest potwierdzeniem, że firma obrała właściwą drogę.
winderen

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkładka pod siodło ujeżdżeniowe Winderen Comfort 18mm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *