Menu Zamknij

Podkładka pod siodło skokowe Winderen Slim 10mm

1210,80 

Podkładka pod siodło skokowe Winderen Slim umożliwia idealne dopasowanie siodła do grzbietu konia.

Korzyści dla Twojego konia to: zmniejszenie nacisków oraz równomierny rozkład obciążenia, rozluźnienie mięśni grzbietu konia, większa swoboda i płynność ruchu

Korzyści dla Ciebie: swobodniejsza praca mięśni pleców, minimalizacja przeciążeń, większa stabilność siodła

winderen

Podkładka pod siodło Back Protect Solution – Slim

Super cienka podkładka Winderen Slim (10 mm grubości) to zaawansowana technologicznie podkładka pod siodło. Jej innowacyjna pięciowarstwowa budowie zapewnia maksimum przyjemności z jazdy zarówno jeźdźcom, jak i koniom. Została zaprojektowana na specjalne życzenie zawodników posiadających siodła idealnie dopasowane do swoich koni.

 

winderen - podkładka pod siodło

Korzyści dla Twojego konia

 • Wsparcie mięśni – rozluźnienie mięśni grzbietu konia oraz umożliwienie ich rozbudowy w czasie codziennych treningów.
 • Dynamicznie zmniejszony nacisk nacisk na grzbiet konia przy przejściach i w elementach.
 • Dopasowanie i równomierny rozkład obciążenia umożliwiające idealne zespolenie siodła i konia.
 • Płynność ruchu we wszystkich chodach.

 

Korzyści dla Ciebie

 • Swobodna praca mięśni pleców jeźdźca podczas jazdy.
 • Minimalizacja uczucia bólu mięśni pleców po treningach i zawodach.
 • Zlikwidowanie efektu pływania i ruchów siodła na boki.

 

Na czym polega jej wyjątkowość?

Technologia

 • Wymienna powłoka Upper Shell – system wymiennych pokrowców pozwala używać jednej podkładki zarówno podczas treningów, jak i na zawodach.
 • Otwarty kłąb dodatkowo zapewnienia maksimum swobody ruchów, a także zniweluje ucisk na kręgosłup.
 • Łatwa w transporcie – podkładkę można prosto sposób złożyć, dzięki czemu jest łatwa zarówno w transporcie, jak i przechowywaniu.
 • Różne wymiary i kolory – dzięki różnym rozmiarom, bez trudu możesz dobrać swoją podkładkę tak, by elegancko komponowała się z Twoim siodłem.
 • Prosta w pielęgnacji – poprzez zastosowanie odpornej na zabrudzenia warstwy zewnętrznej jest łatwa w pielęgnacji. Możemy zatem ją wyczyścić, przecierając nawilżoną gąbką, lub piorąc (po wyjęciu wkładów) w temperaturze 30˚C.

Sprawdź też jakie inne produkty Winderen znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

16" – do siodeł 15.5" – 16", 17" – do siodeł 16.5" – 17", 18" – do siodeł 17.5" – 18.5"

Kolor podkładki

Coal, Seashell, Claret, Peacock, Terracotta, Blueberry, Caramel, Charcoal, Chocolate, Dark Blue, Pink, Rosso, Emerald, White Pearl/Rose Gold, Charcoal/Rose Gold, Dark Blue/Rose Gold, Grey Goose, Seagreen

Marka

Winderen

Dla firmy Winderen konie zawsze były największą pasją i częścią życia. Główny celem firmy jest pracowanie tylko nad tymi projektami, które naprawdę mogą poprawić codzienny komfort koni i jeźdźców, zarówno podczas treningu, jak i w stajni. Ilekroć zauważono możliwość poprawy wygody jeźdźca i jego konia, a rynek jeździecki nie oferował satysfakcjonujących rozwiązań, Winderen rozwijał własny pomysł. W ten sposób doświadczenie zawodowe coraz bardziej splatało się z hobby. Firma dba o to, aby sprzęt powodował jak najmniej dyskomfortu dla konia i nie zakłócał jego naturalnego ruchu i fizjologii. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnego relaksu zarówno konia, jak i jeźdźca. Taka harmonia zapewnia najbardziej zdrowy, efektywny i przyjemny trening. Firmę Winderen tworzą osoby z ogromną pasją do jeździectwa i koni. Obserwując na co dzień świat jeździecki od środka, dostrzegają problemy, z jakimi zmagają się konie i jeźdźcy. W swojej pracy Winderen często konsultuje się z ekspertami z różnych dziedzin, w tym z chemikami, fizykami, specjalistami biomechaniki i lekarzami weterynarii. Wszystkie te wysiłki mają na celu znalezienie najlepszych i optymalnych rozwiązań. Przy tworzeniu każdego produktu Winderen najpierw przygotowuje prototypy. Następnie bardzo często zmienia je i ulepsza, aż do osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego wyniku. Droga do końcowego efektu może być długa i trudna, ale każde skuteczne rozwiązanie zawsze jest tego warte. Winderen wierzy, że globalne podejście jest idealne, jeśli chodzi o znalezienie innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Chcąc jednak zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu i niezmiennie wysoką jakość, decyduje się na produkcję swoich produktów lokalnie, w Polsce. Produkty Winderen rozwiązują wiele, często nietypowych, problemów. Ich skuteczność zarówno w przewidywanych, jak i nieoczekiwanych sytuacjach jest potwierdzeniem, że firma obrała właściwą drogę.
winderen

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podkładka pod siodło skokowe Winderen Slim 10mm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *