Menu Zamknij

Pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli

82,80 

Pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli – to dodatek paszowy w formie granulatu dla koni do każdej diety mono oraz dla koni na diecie odchudzającej. Wyjątkowa kompozycja witaminowo mineralna powstała z myślą o koniach żywionych tylko paszami objętościowymi i owsem.

Zapewnia uzupełnienie diety o minerały i witaminy niezbędne dla zdrowia konia. Granulat możesz łatwo podać na ziemi na pastwisku lub w żłobie.

Opakowanie: 10 kg

Kategoria: Tagi: ,

Pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli

pasza MineralenBikkel subli

Pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli – to kompletny dodatek paszowy w formie granulatu dla koni do każdej monodiety lub dla koni na diecie odchudzającej. To wyjątkowa kompozycja witaminowo mineralna dla koni żywionych tylko paszami objętościowymi i owsem. Zapewnia uzupełnienie diety o minerały i witaminy niezbędne dla zdrowia konia. Zalecana dla koni nieotrzymujących pasz treściwych, otyłych na diecie odchudzajacej. A także koni zimnokrwistych oraz kuców z tendencjami do tycia. Granulat możesz łatwo podać na ziemi na pastwisku lub w żłobie.

Dla diety mono – pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli

Wiemy, że wiele koni i kuców otrzymuje dobrą jakościowo paszę objętościową i łąkową. Obejmuje to wymagania energetyczne i białkowe, jednakże minerały, pierwiastki śladowe i witaminy zazwyczaj nie są uwzględnione. Firma Subli stworzyła produkt, który uzupełnia te braki. Dzięki paszy MineralenBikkels masz pewność, że Twój koń otrzyma wszystko pod względem minerałów, pierwiastków śladowych i witamin.

Skład granulatu: jęczmień, mączka kukurydziana, granulki z płatków owsianych, grys pszeniczny, lucerna, melasa, fosforan monowapniowy, chlorek sodu, wapno paszowe gazowane, tlenek magnezu, soja, kwasy organiczne

musli subli

Ponadto, pasza zawiera niezbędne minerały: Wapń, Fosfor, Sód, Potas, Magnez, Selen, Cynk,  Żelazo, Mangan, Kobalt, Jod, Miedź. A także dodatki witaminowe: Witamina A, D3, E, K3, B1, B1, B3, B5, B6, B9, B12 oraz Biotyna.

Zalecane dawkowanie, jako dodatek do owsa to 30-100g na 100 kg masy ciała na dzień. Koń powinien mieć stały dostęp do czystej, pitnej wody oraz do dobrej jakości pasz objętościowych.

Suplementy dla koni

Suplementy dla koni są niezbędne, aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji. Wybieraj preparaty, które zawierają skład najwyższej jakości. Nie wszystkie składniki z diety da się uzupełnić paszami. Przy dużym wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin. Substancje odżywcze dla konia poprawiają jego wygląd, jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Każdy koń, który tylko dostaje owies wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory pojawiają się także u tych zwierząt, które poddawane są dużym obciążeniom treningowym i startują w zawodach. Warto się zastanowić także nad wsparciem wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy i koni seniorów. Także rekonwalescenci wymagają większej troski ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji i ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga 10 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza uzupełniająca MineralenBikkels Subli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *