Menu Zamknij

Pasza Seniores Priores Subli

 114,00

Pasza Seniores Priores Subli to pasza podawana w formie meszu dla koni starszych lub koni i kuców z problemami z uzębieniem. Dzięki swojej unikatowej recepturze, pasza w zupełności zastępuje pasze treściwe i objętościowe. Zawiera kompleks witamin i minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Koniom, które mają kłopot z przyjmowaniem paszy szybko pogarsza się zdrowie, a samopoczucie słabnie. Wyjątkowa postać paszy Seniores Priores ułatwia przyjmowanie pokarmu i jest bardzo dobrze przyswajalna.

Opakowanie 20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza Seniores Priores Subli

Pasza Seniores Priores

Pasza Seniores Priores Subli to pasza podawana w formie meszu dla koni starszych lub koni i kuców z problemami z uzębieniem. Koniom, które mają kłopot z przyjmowaniem paszy szybko pogarsza się zdrowie, a samopoczucie słabnie. Specjalna postać paszy Seniores Priores ułatwia przyjmowanie pokarmu. Dzięki swojej unikatowej recepturze, pasza w zupełności zastępuje pasze treściwe i objętościowe.

Dla koni starszych – pasza Seniores Priores Subli

Seniores Priores powstał specjalnie dla koni i kucyków, które mają problemy z przyjmowaniem paszy treściwej i objętościowej. Znajduje szczególne zastosowanie przy problemach dentystycznych. Układ pokarmowy koni jest zaprojektowany do przetwarzania dużych ilości materiału roślinnego o włóknistej strukturze. Przy problemach z pobieraniem paszy zdrowie szybko się pogarsza, a samopoczucie słabnie. Dzięki wyjątkowej recepturze, pasza w zupełności zastępuje pasze treściwe i objętościowe. Ponadto, produkt opracowano w taki sposób, aby włókno surowe pozostało nienaruszone.

musli subli

Skład paszy: Pulpa buraczana, produkty z pszenicy, Lucerna, Produkty owsiane (łuski), Produkty sojowe, Łuski orkiszowe, Mąka kukurydziana, Jęczmień, Melasa, Olej palmowy, Siemię lniane, Olej lniany, Fosforan monowapniowy, Chlorek sodu, Tlenek magnezu, Węglan wapnia

Ponadto, pasza zawiera niezbędne minerały: Wapń, Fosfor, Sód, Potas, Magnez, Selen, Cynk,  Żelazo, Mangan, Kobalt, Jod, Miedź. A także dodatki witaminowe: Witamina A, D3, E, K3, B1, B1, B3, B5, B6, B9, B12 oraz Biotyna.

Dawkowanie: podajemy 1 kg Subli Seniores Priores na 100 kg masy ciała. Aby przygotować 1 litr wody należy dodać na 1 kg paszy i pozostawić do namoczenia przez 4 godziny. Zalecamy podawanie w 4-6 porcjach. Koń powienin także mieć dostęp do świeżej, czystej wody oraz dobrej jakości pasz objętościowych.

Mesz dla koni

Mesz to bardzo ważny dodatek dietetycznyn dla koni. Weterynarze i specjaliści z zakresu żywienia koni doradzają, aby zwierzęta dostawały pożywną porcję meszu dwa razy w tygodniu. Mesz dla koni to wyjątkowa kompozycja ziół i mielonych ziaren, które usprawniają trawienie, pomagają nabrać masy ciała i wspierają ogólną kondycję. Grubo mielone ziarna ziołowego meszu zawierają starannie wyselekcjonowane zioła, takie jak mięta, rumianek, tymianek, rozmaryn, czy ostropest, które wspierają zdrowie układu oddechowego i trawiennego.

Dla starszych koni polecamy drobno mielony mesz, który świetnie poprawia perystaltykę jelit. Dodatkowo zawiera kompleks witamin i minerałów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego zaletą są naturalne składniki, podane w formie, która jest bardzo dobrze przyswajalna.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza Seniores Priores Subli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *