Menu Zamknij

Pasza musli Naturell Marstall

 135,00

Pasza musli Naturell Marstall – naturalna, wieloskładnikowa i lekkostrawna pasza przeznaczona dla koni wrażliwych i ze skłonnościami do alergii, które mają trudności z utrzymaniem masy ciała.

Musli jest lekkostrawne i pozytywnie wpływa na pracę całego układu pokarmowego. Bogata receptura dostarcza koniom wszystkich niezbędnych składników odżywczych w naturalnej formie.

Opakowanie: worek  15 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza musli Naturell Marstall

Opakowanie: worek 15 kg

pasza musli marstall

Pasza musli Naturell Marstall jest przeznaczona w szczególności dla koni wrażliwych i ze skłonnościami do alergii, które mają trudności z utrzymaniem masy ciała. Naturell to pasza energetyczna, o obniżonej zawartości białka, dla koni z niedowagą. Nie zawiera owsa, lucerny, melasy ani granulatu, natomiast ma bogaty, naturalny skład, a także wolno uwalnia energię, nie dając efektu nadpobudliwości.

Pasza musli Naturell Marstall – dla koni z niedowagą

pasza marstall

Musli Naturell to kompletna, naturalna i wieloskładnikowa pasza przeznaczona dla koni poddawanych lekkiemu i średniemu wysiłkowi. Naturell nie zawiera owsa, lucerny, melasy ani granulatu, co wraz z obniżoną zawartością białka i cukrów prostych czyni ją doskonałym produktem dla koni ze skłonnościami do alergii.

Pasza Naturell to lekkostrawne musli, które pozytywnie wpływa na pracę całego układu pokarmowego. Dzięki dodaniu bogatych we włókna składników, jak łuska orkiszowa czy susz z jabłek, wydłuża proces przeżuwania, równocześnie wspierając pracę jelit. Ponadto, płatkowana marchew, źródło β-karotenu, oraz wysokiej jakości olej roślinny, bogactwo kwasów omega-3 i -6 czynią musli Naturell wartościowym posiłkiem. Jednocześnie Naturell nie zawiera lucerny ani ziół, które mogą uczulać i wzmagać reakcje skórne na światło słoneczne. Pasza musli doskonale nadaje się jako bazowa pasza treściwa dla koni cierpiących na lipcówkę.

Bogata receptura musli Naturell dostarcza koniom pracującym lekko i średnio intensywnie wszystkich niezbędnych składników odżywczych w naturalnej formie. Dlatego, nie ma potrzeby stosowania dodatków mineralno-witaminowych. Paszę Naturell możesz zatem stosować jako samodzielną paszę treściwą, lub jako bazę diety dla koni wrażliwych i w trakcie leczenia. Musli jest bezpiecznie dla koni, które muszą regularnie przyjmować specjalistyczne produkty dietetyczne oraz leki. W takich przypadku, stosowanie innych, suplementowanych pasz, mogłoby doprowadzić do nadmiaru niektórych składników odżywczych i niepożądanych skutków ubocznych.

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 15 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza musli Naturell Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *