Menu Zamknij

Pasza musli Haferfrei Marstall

162,00 

Pasza musli Haferfrei Marstall to klasyczne, niezawodne i treściwe musli bez owsa do stosowania jako podstawowa pasza dla koni wszystkich typów i ras.

Wysoka koncentracja witamin i mikroelementów, oraz podwyższona zawartość wapnia sprawiają, że pasza nie wymaga dodatkowej suplementacji.

Opakowanie: worek 20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza musli Haferfrei Marstall

Opakowanie: worek 20 kg

pasza musli marstall

Pasza musli Haferfrei Marstall to klasyczne musli dla wszystkich koni poddawanych lekkim i średnim obciążeniom. Do stosowania zarówno jako pasza pełnoporcjowa, lub uzupełniająca dietę. Jest to pasza o umiarkowanym poziome energii, nie daje efektu nadpobudliwości. Musli Haferfrei nie zawiera owsa, ma niską zawartość białka oraz wysoką koncentrację minerałów i witamin.

Pasza musli Haferfrei Marstall – dla każdego konia

pasza marstall

Musli Haferfrei to bardzo popularne i niezawodne musli bez owsa do stosowania jako podstawowa pasza treściwa dla koni wszystkich typów i ras. Dzięki skoncentrowanej dawce witamin i minerałów Haferfrei pokrywa podstawowe zapotrzebowanie konia na te składniki już w niewielkich dawkach paszy. Musli korzystnie wpływa na przebieg trawienia, natomiast dieta oparta o zalecane dawki Haferfrei nie wymaga dodatkowej suplementacji.

Podwyższona zawartość wapnia w paszy Haferfrei, sprawia, że idealnie nadaje się ona do mieszania z owsem lub innymi paszami zbożowymi w proporcjach 1:1. Pozwala to na dopasowanie indywidualnej diety dla każdego konia i ograniczenie kosztów utrzymania.

Skład paszy uzupełniono w szczególności o makro- i mikroelementy (np. miedź, cynk, selen), których zawartość w sianie jest zbyt niska.

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy, dzięki czemu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza musli Haferfrei Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *