Menu Zamknij

Pasza musli Freizeit Marstall

150,00 

Pasza musli Haferfrei Marstall to zbilansowana, niskoenergetyczna i kompletna pasza musli dla koni rekreacyjnych, na rekonwalescencji i w spoczynku, a także koni z tendencją do nadwagi.

Musli zapewnia pełne pokrycie zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy w małej dawce. Łatwo się przyswaja oraz wolno uwalniania energię, nie dając efektu nadpobudliwości.

Opakowanie: worek papierowy 20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza musli Freizeit Marstall

Opakowanie: worek papierowy 20 kg

pasza musli marstall

Pasza musli Freizeit Marstall to kompletne i zbilansowane musli dla koni poddawanych lekkim obciążeniom, na rekonwalescencji lub stojących. To pasza niskoenergetyczna, bez owsa, o niskiej zawartości białka. Jednocześnie zapewnia pełne pokrycie zapotrzebowania na witaminy i mikroelementy w małej dawce, a także wolno uwalniania energię, nie dając efektu nadpobudliwości.

Pasza musli Freizeit Marstall – dla koni rekreacyjnych

pasza marstall

Musli Freizeit to zbilansowana i kompletna pasza musli dla koni rekreacyjnych, i koni w spoczynku. Niski poziom energii i białka oraz zwiększona zawartość włókna sprawia, że Freizeit jest doskonałą mieszanką dla koni z tendencją do nadwagi. Wysoka koncentracja witamin i minerałów zapewnia pełne pokrycie dziennego zapotrzebowania dla koni rekreacyjnych. Wystarczy niewielka dawka paszy. Natomiast hydrotermiczna obróbka zbóż poprawia jej strukturę i strawność. Musli jest lepiej przyswajalna i mniej obciążająca dla układu pokarmowego.

Ponadto, skład musli Freizeit uzupełniono o minerały takie jak żelazo, miedź, cynk i selen, co zapobiega ich niedoborom przy ograniczonym dostępie do siana wysokiej jakości.

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza musli Freizeit Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *