Menu Zamknij

Pasza musli Champion Marstall

236,40 

Pasza musli Champion Marstall to wysokoenergetyczne musli o skoncentrowanej dawce minerałów i witamin; o wysokiej zawartości selenu i witaminy E oraz elektrolitów, z dodatkiem naturalnych ziół.

Dzięki wysokiej koncentracji energii zapewnia siłę, wytrzymałość, a także krótką fazę regeneracji organizmu konia. Do stosowania w uzupełnieniu do innych pasz treściwych w okresie wyjątkowo intensywnego wysiłku.

Opakowanie: worek  20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza musli Champion Marstall

Opakowanie: worek 20 kg

pasza champion marstall

Pasza musli Champion Marstall to wysokoenergetyczne musli o skoncentrowanej dawce minerałów i witamin. Champion nie zawiera owsa, natomiast wzbogacono je o selen i witaminę E oraz elektrolity. Dzięki wysokiej koncentracji energii zapewnia siłę, wytrzymałość, a także krótką fazę regeneracji organizmu. Pasza doskonale nadaje się do stosowania w okresie wyjątkowo intensywnego wysiłku, np. kilkudniowych zawodów. Musli Champion to źródło energii wolno uwalnianej. Idealnie sprawdza się w uzupełnieniu do innych pasz treściwych.

Pasza musli Champion Marstall – dla koni sportowych

pasza marstall

Skład musli Champion idealnie skomponowano dla koni wyczynowych, kiedy podczas zawodów wymaga się od koni koncentracji, siły, wytrzymałości i szybkiej reakcji. Dzięki wysokiej zawartości makro- i mikroelementów oraz witamin, pasza Champion zapobiega niedoborom elektrolitów oraz skraca czas regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku.

Natomiast naturalna mieszanka wielu ziół: szałwii, tymianku, kolendry, kopru włoskiego i pokrzywy oraz dodatek sieczki z lucerny zapewnia dobry smak paszy i wydłuża proces przeżuwania. Dzięki temu pasza wpływa pozytywnie na procesy trawienne i strawność pokarmu. Dodatek olejów roślinnych z kwasami tłuszczowymi omega 3 wspiera pracę układu pokarmowego i zapewnia błyszczącą sierść.

Musli Champion to prawdziwa bomba energetyczno-witaminowa, dlatego też powinna być stosowana w uzupełnieniu do innych pasz treściwych. Dzięki urozmaiconemu składowi konie bardzo chętnie ją pobierają.

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że Twój koń z przyjemnością będzie je pobierał. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza musli Champion Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *