Menu Zamknij

Pasza granulat Nutri-Pellet Marstall

 139,00

Pasza Nutri-Pellet Marstall to nowoczesna, kompletna i ekonomiczna pasza w postaci granulatu do codziennego stosowania dla wszystkich koni i ras. Nie zawiera żadnych środków wiążących czy konserwujących.

Główną zaletą paszy w formie granulat jest to, że zajmuje niewiele miejsca w paszarni oraz dłużej utrzymuje przydatność do spożycia. Nie zapominając o dużej wygodzie w skarmianiu.

Opakowanie: worek  25 kg

Kategoria: Tagi: ,

Pasza granulat Nutri-Pellet Marstall

Opakowanie: worek 25 kg

pasza granulat marstall

Pasza granulat Nutri-Pellet Marstall to nowoczesna, kompletna i ekonomiczna pasza w postaci granulatu do codziennego stosowania dla wszystkich koni i ras. To pasza o średnim poziomie energii, umiarkowanej zawartości białka, oraz wysokiej zawartości włókna. Ponadto, pasza Nutri-Pellet nie zawiera żadnych środków wiążących czy konserwujących. Jest smaczna i chętnie pobierana przez konie. Czyni ją to ekonomiczą alternatywą dla pasz typu musli.

Pasza granulat Nutri-Pellet – dla każdego konia

pasza marstall

Granulat Nutri-Pellet jest pełnowartościową oraz treściwą paszą w formie granulatu. Powstała na bazie hydrotermicznie obrobionych ziaren kukurydzy i jęczmienia – tak samo, jak w paszach musli. Ponadto, produkt nie zawiera owsa ani żadnych środków wiążących lub konserwujących. Dodatek siemienia lnianego, wytłoków z jabłek oraz łusek owsianych zapewnia wysoką zawartość włókna. To wszystko w połączeniu z odpowiednią wielkością granulatu skłania konia do dokładnego i dłuższego przeżuwania pokarmu. Dzięki temu pasza wpływa pozytywnie na przebieg procesów trawiennych i jest efektywnie przyswajana. Natomiast aromat jabłek sprawia, że paszę chętnie pobierają nawet najbardziej wybredne konie.

Główną zaletą paszy w formie granulat jest to, że zajmuje niewiele miejsca w paszarni oraz dłużej utrzymuje przydatność do spożycia. Nie zapominając o dużej wygodzie w skarmianiu.

Granulat Nutri-Pellet możesz podawać jako jedyna pasza treściwa (zmieszana z sieczką), a także w kombinacji z innymi paszami (owies i inne zboża, musli).

Pełnowartościowe pasze dla koni firmy Marstall

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 25 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza granulat Nutri-Pellet Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *