Menu Zamknij

Pasza ExZem-Musli Marstall

 207,00

Pasza ExZem-Musli Marstall to specjalna mieszanka paszowa bez owsa przeznaczona dla koni wrażliwych, z problemami skórnymi, skłonnościami do alergii oraz letnich egzem.

Wzbogacona o dużą dawkę witaminy E ma właściwości antyoksydacyjnie. Natomiast wysoka zawartość mikroelementów poprawia stan skóry i sierści. Dzięki kompletowi różnorodnych komponentów w naturalnej postaci, pasza stymuluje pracę układu immunologicznego i oczyszcza organizm.

ExZem-Müsli można stosować przez cały rok, szczególnie w okresie pylenia roślin od lutego do października.

Opakowanie: worek  15 kg

Kategoria: Tagi: ,

Pasza ExZem-Musli Marstall

Opakowanie: worek 15 kg

ExZem-Musli Marstall

Pasza ExZem-Musli Marstall to specjalna mieszanka paszowa przeznaczona dla koni wrażliwych, z problemami skórnymi, skłonnościami do alergii oraz letnich egzem. Nie zawiera owsa. Wzbogacona o dużą dawkę witaminy E ma właściwości antyoksydacyjnie. Natomiast wysoka zawartość mikroelementów – miedzi, cynku i selenu w formie organicznej – poprawia stan skóry i sierści. Dzięki kompletowi różnorodnych komponentów w naturalnej postaci, pasza stymuluje pracę układu immunologicznego i oczyszcza organizm. ExZem-Müsli można stosować przez cały rok, szczególnie w okresie pylenia roślin od lutego do października.

Pasza ExZem-Musli Marstall – dla koni alergicznych

pasza marstall

ExZem-Müsli to specjalistyczna mieszanka paszowa bogata w substancje czynne i zioła wspierające konie ze skłonnościami do alergii i letnich egzem. Dzięki takim dodatkom jak algi morskie, krzemionka, czosnek, siemię lniane, drożdże piwne, ocet owocowy, pasza wpływa pozytywnie na kondycję sierści i skóry. Ponadto, wspiera działanie układu odpornościowego i oczyszczanie krwi z substancji toksycznych, obniżając tym samym skłonność do alergii.

Wysoka zawartość mikroelementów – miedzi, cynku i selenu poprawia stan skóry konia. Skład paszy dopełnia duża dawka witaminy E o silnym działaniu antyoksydacyjnym i redukującym wolne rodniki.

ExZem-Musli to produkt o skoncentrowanej zawartości substancji aktywnych, który uzupełnia podstawową dawkę paszy treściwej.

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 15 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza ExZem-Musli Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *