Menu Zamknij

Pasza Amino-Sport Musli Marstall

295,20 

Pasza Amino-Sport Musli Marstall to rewolucyjna pasza najnowszej generacji dla koni wyczynowych. Aktywnie wspiera rozbudowę masy mięśniowej, a także wspomaga regenerację tkanek po intensywnym treningu.

Ponadto, pasza dostarcza wysokiej jakości proteiny bez ryzyka skutków ubocznych związanych z nadmiarem białka w dawce. To źródło wolno uwalnianej energii, bez efektu nadpobudliwości.

Opakowanie: worek  20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Pasza Amino-Sport Musli Marstall

Opakowanie: worek 20 kg

pasza musli marstall

Pasza Amino-Sport Musli Marstall to rewolucyjna pasza najnowszej generacji dla koni wyczynowych. Aktywnie wspiera rozbudowę masy mięśniowej, a także wspomaga regenerację tkanek po intensywnym treningu. To musli o wysokiej koncentracji energii oraz obniżonej zawartości skrobi. Dodatkowo, zawiera pełny zestaw aminokwasów egzogennych w odpowiednich proporcjach, jak również dużą dawkę selenu i witaminy E dla wsparcia mięśni. Ponadto, jest źródłem wolno uwalnianej energii, nie dając efektu nadpobudliwości.

Pasza Amino-Sport Müsli Marstall – dla koni wyczynowych

pasza marstall

Amino-Sport Musli to innwacyjna pasza zaprojektowana z myślą o koniach wyczynowych w każdej dyscyplinie jeździeckiej.  Do stosowania zarówno w okresie intensywnego treningu, jak i startów. Musli gwarantuje wysoką koncentrację energii w dawce, a także dzięki specjalnemu dodatkowi aminokwasów egzogennych, wspiera rozbudowę masy mięśniowej. Ponadto, pasza dostarcza wysokiej jakości proteiny bez ryzyka skutków ubocznych związanych z nadmiarem białka w dawce. Amino-Sport Müsli to przede wszystkim źródło wolno uwalnianej energii dzięki wysokiej zawartości tłuszczu i obniżonej zawartości skrobi.

Aminokwasy endogenne to podstawowy budulec białek w organizmie. Koń sam wytwarza je z białek dostarczonych w pożywieniu w procesie ich trawienia. Jednak, pewnej grupy aminokwasów egzogennych organizm konia nie może sam zsyntetyzować, dlatego należy je dostarczyć wraz z paszą. Aminokwasy egzogenne to budulec wielu tkanek organizmu, w tym zdrowej skóry i kopyt.

  • Metionina – niezbędna do rozpoczęcia każdej biosyntezy protein w organizmie
  • Cysteina wraz z metioniną wiążą wolne rodniki, które uszkadzają komórki organizmu
  • Lizyna i treonina uczestniczą w budowie układu immunologicznego
  • Tryptofan – budulcem serotoniny, istotnego hormonu związanego z dobrym samopoczuciem konia

Pełnowartościowe pasze dla koni typu musli

pasza musli marstall

Firma Marstall specjalizuje się w produkcji pełnowartościowych pasz musli dla koni. Ich struktura i bogaty skład sprawiają, że nasze musli są chętnie pobierane przez konie. Dodatek sieczki, ziół i innych komponentów bogatych we włókno wydłuża czas przeżuwania paszy.  Dzięki temu podczas jedzenia wydziela się znacznie więcej śliny zabezpieczającej żołądek przed działaniem kwasu solnego. Ziarna zbóż poddawane są specjalnej obróbce hydrotermicznej, dzięki której pasze są lekkostrawne i dobrze przyswajane przez konie. To wszystko pozwala nam znacząco zredukować ryzyko dolegliwości ze strony układu pokarmowego, w tym wystąpienia kolki.

W ofercie firmy znajdziesz pasze zarówno dla koni rekreacyjnych i sportowych różnych dyscyplin, hodowlanych, źrebiąt oraz rasowych o specyficznych wymaganiach żywieniowych, jak i cierpiących na przewlekłe schorzenia, które wymagają zastosowania odpowiedniej diety.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasza Amino-Sport Musli Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *