Menu Zamknij

Olej lniany Lijnzaadoile Subli

217,20 

Olej lniany Lijnzaadoile Subli – to tłoczony na zimno, wysokogatunkowy olej dla koni z wartościowymi kwasami omega 3 i 6. Dzięki temu suplement zapewnia piękną i zdrową sierść, poprawia procesy trawienne oraz stanowi idealne źródło energii. Wspiera także serce i naczynia krwionośne.

To 100% naturalny olej lniany. Olej z lnu poprawa wchłanialność witamin A,D,E i K.

Opakowanie 5 l

Olej lniany Lijnzaadoile Subli

olej lniany Subli

Olej lniany Lijnzaadoile Subli – to tłoczony na zimno, wysokogatunkowy olej dla koni z wartościowymi kwasami omega 3 i 6. Dzięki temu suplement zapewnia piękną i zdrową sierść, poprawia procesy trawienne oraz stanowi idealne źródło energii. Wspiera także serce i naczynia krwionośne. To 100% naturalny olej lniany.

Wzmacniający olej lniany Lijnzaadoile Subli

Olej z lnu dla koni holenderskiej firmy Subli pochodzi z najlepszych nasion lnu w procesie tłoczenia na zimno. Zachowuje dzięki temu najlepszy skład i jakość. Suplement Lijnzaadoile charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem omega 3 do 6. Olej lniany dla koni zawiera kwas alfa-linolenowy. Suplementowanie oleju lnianego w diecie konia pozwala uzyskać zdrową i lśniącą sierść, poprawa trawienia oraz stanowi doskonałe źródło energii. Ponadto wspomaga pracę serca i naczyń krwionośnych. Olej z lnu poprawa także wchłanialność witamin A,D,E i K.

Skład suplementu to 100% olej lniany dla koni.

musli subli

Kompozycja na 1 kg: Białko surowe 0%, Tłuszcz surowy 99,8%, Włókno surowe 0%, Popiół surowy 0,2%

Zalecane dawkowanie suplementu: 30-60 ml dla koni i kuców jest wystarczająca dla zdrowia. Dawka od 30-100ml / na posiłek zapewnia dużo energii wolnouwalnianej. Dla koni sportowych lub wymagających podawania energii nie pochodzącej ze skrobi.

 

Suplementy dla koni

Suplementy dla koni są niezbędne, aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji. Wybieraj preparaty, które zawierają skład najwyższej jakości. Nie wszystkie składniki z diety da się uzupełnić paszami. Przy dużym wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin. Substancje odżywcze dla konia poprawiają jego wygląd, jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Każdy koń, który tylko dostaje owies wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory pojawiają się także u tych zwierząt, które poddawane są dużym obciążeniom treningowym i startują w zawodach. Warto się zastanowić także nad wsparciem wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy i koni seniorów. Także rekonwalescenci wymagają większej troski ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji i ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Olej lniany Lijnzaadoile Subli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *