Menu Zamknij

Olej konopny BIO Makana 1l – wspomaga leczenie egzemy i alergii

 139,00

Olej konopny dla koni wspomaga sierść i skórę oraz leczy egzemy i alergie. Wspomaga układ mięśniowo-szaletowy. Nie zawiera THC.

Kategoria: Tagi: , ,
makana

Olej konopny BIO dla koni – tłoczony na zimno, certyfikowany organiczny, 100% czysty.

Olej konopny zawiera, w dużych ilościach, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe – zwłaszcza omega-3.

Właściwości:

Wspomaga skórę i sierść oraz leczenie egzemy i alergii: U zwierząt z egzemami lub alergiami dochodzi do zakłócenia enzymatycznej przemiany kwasu linolenowego w kwas gamma linolenowy Suplementacja kwasem gamma linolenowym prowadzi do ich wyrównania.

Wspomaga układu mięśniowo-szkieletowego.

Smak oleju konopnego dla koni: Jest orzechowy do ziołowego.

Kolor oleju konopnego dla koni: Kolor zmienia się między zielonym a brązowym.

Olej konopny Makana BIO nie zawiera substancji powodujących pobudzenie.

BRAK SUBSTANCJI POBUDZAJĄCYCH THC

Skład

tłoczony na zimno olej z konopi z kontrolowanej uprawy biologicznej, 100% czysty, bez dodatków.

Dawkowanie- olej lniany Makana:

Duże konie 40 – 60 ml / dzień (600kg), dostosować odpowiednio dla kuców i małych koni.
Dzienną dawkę rozdzielić na odpowiednie porcje i podawać razem z posiłkami.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed światłem -w przeciwnym razie olej może stać się żółtawy z powodu utleniania zawartego chlorofilu.

Objętość netto: 1000ml
Nr ref partii: na opakowaniu
Data ważności: na opakowaniu

Waga 2 kg

Marka

Makana

Makana to firma wyróżniająca się na tle konkurencji szczególnie troskliwą i skrupulatną pracą ręczną. Począwszy od otrzymania surowców, poprzez wykonanie i stałą kontrolę jakości zapewnia najwyższą możliwą jakość. Swoje produkty wytwarzają we własnym zakładzie produkcyjnym, który składa się z własnej olejarni, produkcji kapsułek i młyna paszowego. Firma znajduje się na południu Nadrenii-Palatynatu, dlatego wszystkie produkty to mają nalepkę „Made in Germany”. Makana oferuje świeże produkty z własnej produkcji oraz staranną produkcję w doskonałej i sprawdzonej jakości. To wszystko w atrakcyjnych cenach. To certyfikowany producent produktów ekologicznych (DE-ÖKO-007). Produkują wysokiej jakości oleje jadalne, takie jak organiczny olej z nasion czarnuszki i organiczny olej lniany. Organiczny olej konopny i organiczny olej kokosowy należą do ulubionych produktów klientów. We własnym zakładzie produkcyjnym produkują suplementy diety oraz suplementy paszowe dla koni i psów. Ponadto produkty są regularnie testowane w niezależnym laboratorium i nadzorowane przez władze lokalne w celu zapewnienia jakości i bezpieczeństwa produktu. Dobra jakość za rozsądną cenę - to klucz do sukcesu firmy.
makana