Menu Zamknij

Ogłowie POLONICA – Canter Club

 379,00

Ogłowie Canter Club POLONICA z nachrapnikiem “polskim” kombinowanym to odpowiednie ogłowie do codziennego użytku, szczególnie dla osób kultywujących polską tradycję jeździecką.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Ogłowie POLONICA – Canter Club z nachrapnikiem “polskim” kombinowanym to odpowiednie ogłowie do codziennego użytku, szczególnie dla osób kultywujących polską tradycję jeździecką. Klasyczny krój, różniący się od “angielskiego” szerszym nachrapnikiem. Przeszycia w kontrastowym kolorze na nachrapniku oraz naczółku – dodają ogłowiu elegancji.

Najwyższy komfort użytkowania oferowanego ogłowia uzyskano dzięki :

  • wykonaniu z wysokiej jakości skóry
  • miękko podszytej części nosowej oraz potylicznej
  • okuciom wykonanym ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym

Ogłowie w komplecie z wodzami parcianymi ze stoperami oraz paskiem krzyżowym ( skośnikiem ).

Dostępne w rozmiarach Cob i Full w kolorze czarnym i choco.

Rozmiar

Full, Cob

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.