Menu Zamknij

Ogłowie MEXICANUS – Canter Club

 399,00

Ogłowie Canter Club MEXICANUS z nachrapnikiem “meksykańskim”  przeznaczone jest dla koni wrażliwych na nacisk w części nosowej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Ogłowie MEXICANUS – Canter Club z nachrapnikiem “meksykańskim” przeznaczone jest dla koni wrażliwych na nacisk w części nosowej. Lubiane przez jeźdźców uprawiających dyscypliny wymagające swobodnego oddychania przez konia – brak nacisku na nozdrza. Przeszycia w kontrastowym kolorze oraz  zapięcia pasków wędzidłowych i wodzy na klamry zaczepowe, dodają ogłowiu elegancji.

Najwyższy komfort użytkowania oferowanego ogłowia uzyskano dzięki:

  • wykonaniu z wysokiej jakości skóry
  • miękko podszytej części nosowej oraz potylicznej
  • paskowi nachrapnika przechodzącemu nad paskiem potylicznym
  • rozecie podszytej naturalnym futerkiem w celu zabezpieczenia pyska końskiego przed otarciami i zapewnienia równomiernego rozłożenia nacisku
  • okuciom wykonanym ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym

Ogłowie MEXICANUS – Canter Club dostepne w komplecie z wodzami parcianymi ze stoperami.

Dostępne w rozmiarach Cob i Full w kolorze czarnym i choco.

Rozmiar

Full, Cob

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.