Menu Zamknij

Ogłowie MAGNIFICUS – Canter Club

 389,00

Ogłowie Canter Club MAGNIFICUS z nachrapnikiem “szwedzkim” to dobry wybór dla jeźdzców, którzy chcą precyzyjnie prowadzić swoje konieoraz dla wrażliwych i delikatnych koni, któe wymagają stabilnego umocowania nachrapnika.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Ogłowie MAGNIFICUS – Canter Club z nachrapnikiem “szwedzkim” to dobry wybór dla jeźdźców, którzy chcą precyzyjnie prowadzić swoje konie oraz dla wrażliwych i delikatnych koni, które wymagają stabilnego umocowania nachrapnika.

Elegancję i efektowny wygląd, zapewnia lekko opadający lakierowany naczółek i również lakierowany, szeroki nachrapnik – lekko zwężający się ku podgardlu.

Najwyższy komfort użytkowania ogłowia uzyskano dzięki:

  • wykonaniu z wysokiej jakości skóry
  • miękko podszytej części nosowej oraz potylicznej
  • paskowi nachrapnika przechodzącemu nad paskiem potylicznym
  • nachrapnikowi zaciskowemu z rolkowymi sprzączkami, umożliwiającymi dokładną regulację dopięcia, wyposażonemu w pasek krzyżowy ( skośnik )
  • okuciom wykonanym ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym

Ogłowie MAGNIFICUS – Canter Club w komplecie z wodzami parcianymi ze stoperami.

Dostępne w rozmiarach Cob i Full w kolorze czarnym.

Rozmiar

Full, Cob

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.