Menu Zamknij

Ogłowie COMPETITIO CLINCHER – Canter Club

 359,00

Ogłowie Canter Club COMPETITIO CLINCHER z nachrapnikiem “angielskim” kombinowanym jest dedykowane zarónwo dla zawodników jak i jeźdźców rekreacyjnych.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Ogłowie COMPETITIO CLINCHER – Canter Club z nachrapnikiem “angielskim” kombinowanym jest dedykowane zarówno dla zawodników jak i jeźdźców rekreacyjnych. Delikatne w kroju, podkreślające urodę głowy konia. Klasyczny wygląd podkreśla, powracający do mody, lekko opadający naczółek “clincher”.

Najwyższy komfort użytkowania oferowanego ogłowia uzyskano dzięki :

  • wykonaniu z wysokiej jakości skóry
  • miękko podszytej części nosowej oraz potylicznej
  • profilowanej części potylicznej
  • okuciom wykonanym ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym

Ogłowie w komplecie z wodzami parcianymi ze stoperami oraz paskiem krzyżowym ( skośnikiem ).

Dostępne w rozmiarach Cob i Full w kolorze czarnym i nut. UWAGA – w przypadku koloru nut przeszycia są wykonane jasnymi niciami.

Rozmiar

Full, Cob

Marka

Canter Club

Canter Club do marki stworzona z pasji do koni i jeździectwa. Ogromny asortyment sprzętu do sprzętu do jazdy konnej, inne: czapraki, ogłowie, popręgi, napierśniki. Wszystkie produkty, które były tworzone w oparciu o współbieżność, co czynimy, że nie mamy rynku. Mając na bezpieczeństwo, każdy każdy produkt wytwarzający z wydajnością. W trosce o koniach i stanach trosce o koniach troszczy się o to, aby był rolnikiem i brzęczeniem sie do konia sprzętowego. Dzięki nowoczesnej technologii i technologii technologii, które stosujemy. Jazda konna będzie dla Ciebie i stanie się stajennym rytuałem. Sprzęt Canter Club znajdziesz w najlepszych sklepach jeździeckich.