Menu Zamknij

Ocieplacz Naramiennik Magnetyczny – Torpol

178,80 

Naramiennik Magnetyczny

Polecany w przypadku dolegliwości bólowych w obrębie stawu barkowego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
torpol

Naramiennik Magnetyczny

Polecany w przypadku dolegliwości bólowych w obrębie stawu barkowego. Łagodzi bóle reumatyczne, artretyczne, pourazowe, nerwobóle oraz przewlekłe niewiadomego pochodzenia. Stosowany jest w rehabilitacji, leczeniu i profilaktyce schorzeń narządu ruchu. Naramiennik zapinany jest taśmą z regulacją oraz gumową taśmą, co powoduje, że dobrze trzyma się na stawie barkowym. Występuje w dwóch wersjach: lewy lub prawy.

Magnetic Field Therapy™

Poddanie organizmu działaniu stałego pola magnetycznego skutecznie niweluje zakłócenia równowagi energetycznej. Pole magnetyczne oddziałując na organizm, wpływa między innymi na poprawę transportu tlenu przez komórki krwi, rozszerza naczynia krwionośne oraz zmniejsza napięcie, co wpływa na poprawę ogólnej witalności. Ma również korzystny wpływ na przyśpieszenie procesu regeneracji tkanek. Wpływa na szybsze usuwanie toksyn oraz szkodliwych produktów przemiany materii.


Materiał zewnętrzny: tkanina pluszowa z włókniną (100% poliester)

Materiał wewnętrzny: dzianina Merynos (100% wełna) z certyfikatem Woolmark®

Magnesy: 4 NMA o mocy ok. 2 tys. Gauss / szt.

Zapięcia: taśma typu rzep

Rozmiar: S/M, L/XL

Producent: Torpol Sp. z. o. o. 

Sprawdź też jakie inne produkty Torpol znajdziesz w Stiplu

Rodzaj

Lewy, Prawy

Rozmiar

S/M, L/XL

Marka

Torpol

Torpol to polska, rodzinna firma obecna na rynku od 2005 roku. Jednak pierwsze kroki w branży jeździeckiej stawiali już w latach dziewięćdziesiątych. Przedmiotem zainteresowania firmy od początku był wpływ pola magnetycznego na organizm człowieka i możliwość jego zastosowania w produktach użytku codziennego. Pierwsze produkty to pojedyncze zlecenia, przeznaczone raczej dla koni użytkowych, rekreacyjnych lub po urazach. Szybko potwierdziło się, że to co pomaga człowiekowi, może też pomóc zwierzęciu. Wtedy ruszyła produkcja artykułów dla koni, i do dzisiaj wszystko w firmie Torpol kręci się wokół koni. W kreowaniu produktów skupiają się na praktycznych rozwiązaniach. Praca nad produktami zaczyna się od potrzeby. Na początku ta potrzeba jest zdefiniowana, a następnie produkty są do niej dopasowane i firma przystępuje do realizacji. Firma ma swoje opracowane modele, fasony i kroje. Surowce kupują w Polsce, poza drobnymi wyjątkami, jak na przykład magnesy czy wełna Nelson wykorzystywana w ochraniaczach. Wełnę od lat nabywają od włoskiego producenta, który sprostał wymaganiom Torpolu. Natomiast magnesy, posiadające certyfikaty medyczne, kupują w Niemczech. Produkcja w całości realizowana jest w nowoczesnych zakładzie w Łapalicach, obok Kartuz. Torpol nieustannie pilnuje wysokiej jakości swoich produktów i konsekwentnie budują swoją markę. Produktem numer jeden to ich ochraniacze magnetyczne, które spełniają wszystkie postawione sobie kryteria. Są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Sprawdzają się w profilaktyce, jak i wspomagają leczenie. Dodatkowo, charakteryzują się niezwykła wytrzymałością.
torpol