Menu Zamknij

Ochraniacze treningowe Balotade Protege tylne

89,99 

Ochraniacze treningowe Balotade® Protege tylne, stworzone aby chronić nogi Twojego konia podczas treningów skokowych, codziennej pracy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
balotade

Ochraniacze treningowe Balotade Protege tylne

Ochraniacze treningowe Balotade Protege tylne, stworzone aby chronić nogi Twojego konia podczas treningów skokowych, codziennej pracy.

Zewnętrzna skorupa to niezwykle trwały kauczuk, który oprócz wysokiej odporności na uderzenia jest też bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Podszycie wykonane z miękkiego neoprenu zapobiega otarciom i amortyzuje wstrząsy.

Zapięcie na podwójny, mocny rzep sprawia, że ochraniacze nie przesuwają się podczas ruchu i nawet podczas intensywnego treningu pozostają na swoim miejscu.

Dzięki swojemu wyprofilowaniu ochraniacze Protege są uniwersalne i bardzo dobrze dopasowują się do kształtu pęciny zapewniając wygodę nawet najbardziej wymagającym wierzchowcom.

Ochraniacze dostępne są w czterech kolorach: czarnym, brązowym, bordowym i granatowym.

Wybierz jeden z oferowanych rozmiarów (podany wymiar jest wysokością skorupy):

Pony – 10,5 cm

Cob – 12,5 cm

Full – 14,5 cm

Ochraniacze sprzedawane w parach.

Możliwość zakupu kompletu ochraniaczy na przednie i tylnie nogi.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

Full, Cob, Pony

Kolor

Bordowy, Brązowy, Czarny, Granatowy

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade