Menu Zamknij

Ochraniacze treningowe Balotade Protege przednie

107,99 

Ochraniacze treningowe Balotade® Protege przednie, stworzone aby chronić nogi Twojego konia podczas treningów skokowych i codziennej pracy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , , ,
balotade

Ochraniacze treningowe Balotade Protege przednie

Ochraniacze treningowe Balotade Protege przednie, stworzone aby chronić nogi Twojego konia podczas treningów skokowych i codziennej pracy.

Zewnętrzna skorupa to niezwykle trwały kauczuk, który oprócz wysokiej odporności na uderzenia jest też bardzo łatwy do utrzymania w czystości.

Podszycie wykonane z miękkiego neoprenu zapobiega otarciom i amortyzuje wstrząsy.

Zapięcie na podwójny, mocny rzep sprawia, że ochraniacze nie przesuwają się podczas ruchu i nawet podczas intensywnego treningu pozostają na swoim miejscu.

Dzięki swojemu wyprofilowaniu ochraniacze Protege są uniwersalne i bardzo dobrze dopasowują się do kształtu pęciny zapewniając wygodę nawet najbardziej wymagającym wierzchowcom.

Ochraniacze dostępne są w czterech kolorach: czarnym, brązowym, bordowym i granatowym.

Wybierz jeden z oferowanych rozmiarów (podany wymiar jest wysokością skorupy):

Pony – 17 cm

Cob – 20 cm

Full – 23 cm

Ochraniacze sprzedawane w parach.

Możliwość zakupu kompletu ochraniaczy na przednie i tylnie nogi.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

Full, Cob, Pony

Kolor

Bordowy, Brązowy, Czarny, Granatowy

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade