Menu Zamknij

Napierśnik skokowy Balotade X

Napierśnik skokowy Balotade® X wykonany z miękkiej lecz wytrzymałej bawolej skóry.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Napierśnik skokowy Balotade X

Napierśnik skokowy Balotade X wykonany z miękkiej lecz wytrzymałej bawolej skóry. Zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających jeźdźcach.

Pięciopunktowe zapięcie z możliwością regulacji umożliwia bardzo precyzyjne dopasowanie napierśnika nawet dla koni o niestandardowej budowie. Dzięki temu siodło leży bardzo stabilnie na grzbiecie konia i nie przesuwa się podczas skoków.

Napierśnik podpina się do popręgu za pomocą karabińczyka i może być łatwo wypięty w tym punkcie podobnie jak wytoczek.

Zapięcie biegnące do siodła posiada z dwóch stron elastyczną wstawkę odporną na rozciąganie, która zapewnia koniowi maksymalny komfort ruchu.

Dla jeszcze większej wygody zastosowaliśmy miękkie podszycia tam gdzie końska skóra jest najbardziej narażona na otarcia.

Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym.

Napierśnik dostępny jest w kolorze czarnym.

W ofercie dostępne są trzy rozmiary: Pony, Cob i Full

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

Full, Cob, Pony

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade