Menu Zamknij

Napierśnik 5-pkt Balotade

 499,00

Wszechstronny, skórzany napierśnik Balotade® z pięciopunktowym zapięciem.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Napierśnik 5-pkt Balotade

Napierśnik 5-pkt Balotade to wszechstronny, skórzany napierśnik Balotade® z pięciopunktowym zapięciem.

Dzięki dużej możliwości regulacji i dwuwarstwowym, elastycznym wstawkom po bokach napierśnik można bardzo dobrze dopasować do koni o różnej budowie.

Zapobiega zsuwaniu się siodła nawet przy dłuższych treningach. Idealne rozwiązanie dla koni o okrągłej budowie lub o mocno zaznaczonym kłębie.

Zastosowanie dodatkowego zapięcia z obu stron do popręgu sprawia, że tego typu napierśnik trzyma siodło na swoim miejscu o wiele lepiej niż jego standardowy, dwupunktowy  odpowiednik.

Napierśnik jest dodatkowo wyposażony w wytoczek, który można łatwo wypiąć podobnie jak zapięcie łączące z popręgiem. W obydwu przypadkach wystarczy odpiąć karabińczyk.

Okucia i zapięcia wykonane są ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze.

Miękkie podszycie oraz trójkątne wstawki w miejscach gdzie napierśnik najściślej przylega do skóry konia zapobiegają otarciom.

Napierśnik jest dostępny w kolorze czarnym.

W ofercie dostępne są trzy rozmiary: Pony, Cob i Full

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

Full, Cob, Pony

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade