Menu Zamknij

Naczółek Balotade® Holograph

Elegancki, opadający, anatomicznie profilowany naczółek z jednym rzędem oryginalnych kryształków w kolorze holograficznym.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Elegancki, opadający, anatomicznie profilowany naczółek z jednym rzędem oryginalnych kryształków w kolorze holograficznym..

Wykonany z najwyższej jakości skóry.

Kryształy z wspaniałym połyskiem.

Kolor skóry czarny.

Długość naczółków:

  • Pony – 36 cm
  • Cob – 39 cm
  • Full – 40 cm

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor kryształków

Niebieski, Różowy

Rozmiar

Full, Cob

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade