Menu Zamknij

Logowana tabliczka na boks – zmywalna – Masters

 37,00

Tabliczka logowana – nie zawiera żadnych informacji, można ją samodzielnie wypełnić za pomocą foliopisu, markera suchościeralnego lub permanentnego.

Kategoria: Tagi: ,
masters

Tabliczka logowana – nie zawiera żadnych informacji, można ją samodzielnie wypełnić za pomocą foliopisu, markera suchościeralnego lub permanentnego.

Wielkość (cm):  34 x 300
Materiał: PCV 2,5 mm

Laminat:  połysk, zmywalny wszystkimi środkami myjącymi, umożliwiający zmiany wpisów.

Otwory w narożnikach

Marka

Masters

Masters to holenderska firma, od pokoleń produkująca najlepszej jakości karmy dla koni, psów i zwierząt domowych. W asortymencie firmy znajdziesz pasze objętościowe, pasze specjalistyczne dla koni z problemami, a także suplementy, smakołyki oraz kosmetyki. Założona około 1880 roku przez rodzinę Van Cooten, od wielu lat nieustannie pracuje nad najwyższą jakością pasz przeznaczoną do kompleksowego żywienia koni. Masters narodził się z wielkiej pasji i miłości do koni. Masters produkuje pasze według wytycznych GMP, co gwarantuje jakość produkcji. Jako innowacyjna i zorientowana na usługi organizacja, inicjuje wiele własnych badań i stale ulepsza swoje produkty. Filozofia firmy to mądra i odpowiedzialna hodowla, a jej podstawą jest odpowiednie żywienie. Dzięki temu Twój koń pozostanie zdrowy, będzie wytrzymały, odporny i świetnie radził sobie w sporcie. Prawidłowo zbilansowana dieta koni chroni je przed chorobami, zapewnia optymalny wzrost młodych koni, a seniorom szczęśliwą starość. Każdy koń zasługuje na najlepszą opiekę, a Wy możecie mu ją podarować.
masters