Menu Zamknij

Lizawka Salzstein Marstall

 39,00

Lizawka Salzstein Marstall to naturalna sól himalajska dla koni w kamiennej formie. Idealna jako uzupełnienie diety o minerały i oligoelementy – stanowi konieczny składnik dla właściwej przemiany materii. Bogate źródło naturalnie występujących w kamieniu solnym minerałów: magnezu, miedzi, żelaza, cynku, jodu i manganu.

W naturalny sposób przyciąga uwagę koni, którym brakuje w diecie soli. Wygodną w użyciu kamienną lizawkę możesz postawić w żłobie, na podstawce lub zawiesić na sznurku.

Lizawka Salzstein Marstall

lizawka Salzstein marstall

Lizawka Salzstein Marstall to naturalna, wysokiej jakości lizawka solna dla koni w kamiennej formie, pochodząca z regionu Himalajów. Idealna jako uzupełnienie diety o minerały i oligoelementy. Stanowi bogate źródło naturalnie występujących w kamieniu solnym minerałów: magnezu, miedzi, żelaza, cynku, jodu i manganu. To naturalny kryształ, o zawartości soli (NaCl) 98%, wydobywany tradycyjnymi metodami. Kamienną lizawkę możesz postawić w żłobie, na podstawce lub zawiesić na sznurku.

Lizawka Salzstein Marstall – dla właściwej przemiany materii

Elektrolyte Marstall

Lizawkę Salzstein wydobyto tradycyjną metodą górniczą z grot solnych w południowo-zachodniej części masywu himalajskiego. Zaraz po wydobyciu kamienie są myte, suszone na słońcu i pojedynczo foliowane. Wysokiej jakości lizawka uzupełnia wszystkie najważniejsze składniki mineralne oraz oligoelementy. Ponadto, sól stanowi konieczny składnik do właściwej przemiany materii.

Zapewnia koniowi odpowiednią ilość soli w diecie. Lizawkę można podawać przez cały rok – jest odpowiednia dla wszystkich koni i kuców.

Wygodną w użyciu kamienną lizawkę możesz postawić w żłobie, na podstawce lub zawiesić na sznurku. Lizawka jest odporna na działanie złych warunków atmosferycznych. W naturalny sposób przyciąga uwagę koni, którym brakuje soli.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki.W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Marka Marstall dostarcza najwyższej jakości pasze dla koni sportowych, hodowlanych i rekreacyjnych. W trosce o zadowolenie klientów oraz zdrowie i dobrze samopoczucie konie, produkty Marstall są stale udoskonalane. Dzięki temu w ofercie firmy znajduje się wyłącznie pełnowartościowa pasza dla koni.

Szczególnym atutem, wyróżniającym produkty Marstall na rynku są różnorodne receptury bogate w naturalne witaminy i minerały, aminokwasy egzogenne oraz zioła. Wszystko po to, aby pasza energetyczna dla koni w pełni pokryła jego zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze i mineralne w minimalnej dawce.

Waga 3 kg
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lizawka Salzstein Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *