Menu Zamknij

Leather Balm – OVER Horse

 74,00

Profesjonalny balsam do skór, który doskonale nawilża i regeneruje nawet mocno zniszczony sprzęt, a do tego ekstremalnie szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, brudzącej warstwy czy nieestetycznego nalotu.

Kategoria: Tagi: , ,

Specjalistyczny profesjonalny balsam przeznaczony do pielęgnacji skór. Dzięki zawartości wysokiej jakości składników tłuszczowych skutecznie uelastycznia,  konserwuje i chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak woda, słońce czy pot, a wysoka koncentracja wazeliny zapewnia właściwości regenerujące i zmiękczające, dzięki czemu produkt radzi sobie nawet z bardzo zniszczoną czy przesuszoną skórą.  W 100% naturalny skład i praktyczna konsystencja ułatwiająca aplikację oraz wyjątkowo przyjemny zapach łączący nutę kokosa i wanilii.

Co ważne, produkt ekstremalnie szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej, brudzącej warstwy czy nieestetycznego nalotu.

 

Sposób użycia:

Stosować na wcześniej oczyszczoną powierzchnię, delikatnie wcierać za pomocą ściereczki lub gąbki. Po wyschnięciu można wypolerować używając czystej, delikatnej ściereczki. Produkt przeznaczony do wszystkich rodzajów skór.