Menu Zamknij

Kamizelka Ochronna – Poziom 3 – Komperdell

 1299,00

Produkt światowego lidera w produkcji kamizelek ochronnych – firmy KOMPERDELL z Austrii.

komperdell

Kamizelka Ochronna – Poziom 3 – Komperdell to produkt światowego lidera w produkcji kamizelek ochronnych – firmy KOMPERDELL z Austrii. Kamizelka ochronna specjalnie dedykowana dla jeźdźców uprawiających wszelakie konkurencje jeździeckie – po WKKW włącznie. Zapewnia pełną ochronę całego tułowia – 360 ° – na poziomie 3.

Kamizelka Ochronna – Poziom 3 – Komperdell jest wyjątkowo lekka, elastyczna oraz bardzo wygodna. Zamek błyskawiczny z przodu ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Zoptymalizowana perforacja – zapewnia maksymalną wentylację. Ergonomiczny krój, wielowarstwowa konstrukcja, wyjątkowo miękka pianka oraz zintegrowany system regulacji – gwarantują idealne dopasowanie. Dedykowana dla młodzieży. Szczególnie młode amazonki, powinny docenić jak elegancko podkreśla figurę – kamizelka wygląda jak “uszyta na miarę”.

Łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.

Spełnia wymogi normy EN 13158: 2009 – poziom 3. Zaprojektowane w Austrii. Rozmiary od 128 do 164.

Wariant

Junior, Regular, Slim

Rozmiar kamizelki

XS, S, M, L, XL, XXL, 128, 140, 152, 164

Marka

Komperdell

Pasja i uczciwa jakość z Austrii. Od prawie 100 lat firma Komperdell produkuje we własnej fabryce w Austrii. Stawia na innowacyjność, wyjątkową obsługę i odpowiedzialne traktowanie środowiska. Wysokiej jakości produkty, wyprodukowane w sercu Salzkammergut - wszystko w 100% Made in Austria. NIEZRÓWNANY KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO. Kamizelka ochronna zapewniająca protekcję 360° jest niezwykle wygodna. Dzięki specjalnemu, ergonomicznemu krojowi idealnie dopasowuje się do indywidualnej sylwetki. Wielowarstwowa konstrukcja i wyjątkowo miękka pianka gwarantują idealnie wyprofilowane dopasowanie. Tylko Komperdell oferuje specjalną technologię warstwową i inteligentne strefy flex, które umożliwiają automatyczną adaptację szerokości. CROSS FLEX PROTECTOR - 30% lżejszy i niezwykle elastyczny. Kamizelka spełnia najsurowsze normy prawne. NAJWYŻSZA TRWAŁOŚĆ – innowacyjne połączenie różnych warstw pianki sprawia, że ​kamizelki są wyjątkowo mocne i odporne na działanie sił zewnętrznych. Gwarantuje niezwykle elastyczny system ochronny. Pianka o podwójnej gęstości dopasowuje się do ciała i staje się bardziej miękka, im dłużej noszony jest ochraniacz. W połączeniu z materiałem termo-fit, kamizelka zapewnia niemal szyty na miarę krój. Marka Komperdell naprawdę stawia na innowacyjność, wyjątkową obsługę i świadome podejście do naszego środowiska. Po prostu tradycyjna firma od 1922 roku!
komperdell