Menu Zamknij

Kamizelka Ochronna Ballistic Champion Junior – Komperdell

 689,00

Champion Junior – to najnowszy produkt światowego lidera w produkcji kamizelek ochronnych oraz ochraniaczy pleców – firmy KOMPERDELL z Austrii.

komperdell

Kamizelka Ochronna Ballistic Champion Junior – Komperdell to najnowszy produkt światowego lidera w produkcji kamizelek ochronnych oraz ochraniaczy pleców – firmy KOMPERDELL z Austrii. Kamizelka ochronna Ballistic to najbezpieczniejszy wielowarstwowy  ochraniacz pleców – Komperdell Cross 6.0, wykonany z pianki adaptacyjnej o podwójnej gęstości, gwarantującej idealne dopasowanie do pleców i kręgosłupa. Zapewnia pochłanianie do 97% energii uderzenia. Dodatkowe wkładki z pianki po bokach i w części przedniej zapewniają ochronę przed lekkimi wstrząsami/uderzeniami. Niezbędna dla młodych entuzjastów jeździectwa – idealna jako kamizelka treningowa. Przydatna także przy uprawianiu innych aktywności sportowych, gdzie wymagana jest ochrona kręgosłupa – np. narciarstwo czy jazda rowerowa.

Kamizelka Ochronna Ballistic Champion Junior – Komperdell jest wyjątkowo lekka, elastyczna oraz bardzo wygodna. Zapewnia 100% swobody ruchu. Zamek błyskawiczny z przodu ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Wyjątkowo smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia noszenie ochraniacza pod kurtką. Kamizelka dwustronna, dwukolorowa – funkcja przydatna np. podczas jazdy terenowej. Zoptymalizowana perforacja – zapewnia maksymalną wentylację. Łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.

Spełnia wymogi normy EN 11621-2 – poziom 2. Zaprojektowane w Austrii. Nagrodzona w roku 2017 –  ISPO Award Gold Winner oraz w 2011 Spoga Horse Innovation Award.

Rozmiary od 116 cm do 152 ( wzrost ).

Rozmiar kamizelki

116, 128, 140, 152

Marka

Komperdell

Pasja i uczciwa jakość z Austrii. Od prawie 100 lat firma Komperdell produkuje we własnej fabryce w Austrii. Stawia na innowacyjność, wyjątkową obsługę i odpowiedzialne traktowanie środowiska. Wysokiej jakości produkty, wyprodukowane w sercu Salzkammergut - wszystko w 100% Made in Austria. NIEZRÓWNANY KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO. Kamizelka ochronna zapewniająca protekcję 360° jest niezwykle wygodna. Dzięki specjalnemu, ergonomicznemu krojowi idealnie dopasowuje się do indywidualnej sylwetki. Wielowarstwowa konstrukcja i wyjątkowo miękka pianka gwarantują idealnie wyprofilowane dopasowanie. Tylko Komperdell oferuje specjalną technologię warstwową i inteligentne strefy flex, które umożliwiają automatyczną adaptację szerokości. CROSS FLEX PROTECTOR - 30% lżejszy i niezwykle elastyczny. Kamizelka spełnia najsurowsze normy prawne. NAJWYŻSZA TRWAŁOŚĆ – innowacyjne połączenie różnych warstw pianki sprawia, że ​kamizelki są wyjątkowo mocne i odporne na działanie sił zewnętrznych. Gwarantuje niezwykle elastyczny system ochronny. Pianka o podwójnej gęstości dopasowuje się do ciała i staje się bardziej miękka, im dłużej noszony jest ochraniacz. W połączeniu z materiałem termo-fit, kamizelka zapewnia niemal szyty na miarę krój. Marka Komperdell naprawdę stawia na innowacyjność, wyjątkową obsługę i świadome podejście do naszego środowiska. Po prostu tradycyjna firma od 1922 roku!
komperdell