Menu Zamknij

Hackamore z długimi czankami Balotade®

Hackamore z długimi czankami.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Hackamore z długimi czankami.

Ten typ kiełzna pozwala przenieść punkty nacisku z wnętrza pyska konia na jego kość nosową. Wiele koni woli taki rodzaj kontaktu i lepiej na niego odpowiada.

Hackamore jest idealnym rozwiązaniem dla koni nieakceptujących wędzidła, a także tych, które mają wady zgryzu lub inne, utrudniające prawidłowe działanie tradycyjnego kiełzna.

Część nosowa wykonana ze skóry podszytej bardzo miękką, grubą podkładką. Szeroka część nosowa gwarantuje łagodne działanie.

Czanki wykonane ze stali nierdzewnej.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar

Full, Cob, Pony

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade