Menu Zamknij

Energys Herbic 20kg- ziołowe musli dla koni z problemami trawiennymi i oddechowymi

 148,00

Musli dla koni z problemami oddechowymi, RAO (COPD) i trawiennymi. Skład pozwala na utrzymanie kondycji i siły u koni z problemami.

Kategoria: Tagi: , ,

Energys Herbic- musli wspomagające oddychanie i trawienie u koni pracujących.

Herbic to musli ziołowe dla koni z problemami trawiennymi i oddechowymi, które wspiera zachowanie dobrej kondycji przy tych dolegliwościach. Dodatek olei usprawnia działanie układu pokarmowego. Ponadto musli dla koni z problemami trawiennymi może być stosowane dla wszystkich koni pracujących jako pasza podstawowa, zapewniająca pokrycie zapotrzebowania na składniki odżywcze.

Pasza średnioenergetyczna- zapewnia energię potrzebną do pracy dla koni w treningu.

Skład

Pszenica, Płatki jęczmienne, owies, otręby pszenne, Lucerna, oowies czarny, Płatki kukurydziane, kukurydza, łuska sojowa*, kukurydza wstępnie żelowana, melasa trzcinowa, jęczmień, gluten kukurydziany, płatki grochu, molashine, oleje i tłuszcze roślinne ( słonecznikowy) ,lucerna, makuch lniany, węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, wysłodki buraczane, nasiona soi toastowane, sól, zioła, lecytyna sojowa

* ten produkt zawiera zmodyfikowane genetycznie nasiona soi ( MON 40 – 3 – 2)

Składniki analityczne

Białko surowe 11,6%
Tłuszcz surowy 5,2%
włókno surowe 9%
Popiół surowy 8,1%
Skrobia 32%
Cukier 5,2%
Wapń 1,12%
Fosfor 0,63%
Magnez 0,35%
Sód 0,39%
Wartość energetyczna:
Energia strawna 11,6 MJ/kg
Dodatki dietetyczne:
Witamina A 28200 m.j
Witamina D3 5780 m.j.
Witamina E 190mg
Miedź- Cu 32mg
Żelazo- Fe 141mg
Mangan- Mn 75mg
Cynk- Zn 305mg
Kobalt- Co 1,74mg
Jod 1,4mg
Selen – Se 0,78mg

Dawkowanie:

Pełnoporcjowo 0,4-0,8kg na 100kg mc konia dziennie.

Dawkę dostosowujemy do rasy, masy, wieku i intensywności pracy.
Polecamy podawanie w 3-5 posiłkach.
Pamiętaj o stałym dostępie do pasz objętościowych i świeżej wody.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym, przewiewnym miejscu. Z dała od słońca, deszczu, wilgoci oraz owadów i gryzoni.  Nie trzymać worków opakowanych w folie transportowe.

Waga netto: 20 kg
Nr ref partii: na worku
Data ważności: na worku

Waga 20 kg

Marka

Energys

Energie do oznaczeń od ponad 15 lat i sformatowanych pasz do potrzebnych potrzeb. Energys oferuje możliwość uzyskania zgody, aby stworzyć porozumienie ukierunkowaną na zgodność z rzeczywistymi potrzebami żywieniowymi. Pozwalają porcje pokarmu właściwe dla dojazdów oraz koni czy też przygotowania. Szeroka gama produktów Energys zaspokoi potrzeby każdego konia, dbając o jego zdrowie, wzrost i kondycję. Pasze PREMIUM cechuje właściwy rodzaj potrzebnych wszystkich koni Do źródeł łatwo przyswajalnych, tłuszczów i tłuszczów objętościowych. Struktura musli pomaga w lepszym nawilżeniu porcji, eliminuje stres i wspomaga dobre trawienie oraz ogólny stan zdrowia koni. BASE BASE, która zawiera żółtą jako żywicę zbilansowaną żółć, która zawiera żółtą porcję cukru, witaminę można mieć w sklepie internetowym. Pasze NATURA Wyjątkowa próba umożliwia przygotowanie przygotowania się do przygotowania. Nadają się nie tylko dla starszych i chorych koni lub koni w okresie rekonwalescencji. Można stosować nawet u koni. Oprócz składów paszowych w ramach linii Energys oferuje także produkty uzupełniające. Wpływają one na zdrowie i koni.