Menu Zamknij

Energys Dynamix 20kg- musli dla koni sportowych w każdym wieku

 139,00

Pasza dla koni sportowych w każdym wieku.

Musli dla koni sportowych utrzymuje odpowiednią kondycję koni w każdym wieku.

Energetyczna pasza dla koni z olejami.

Kategoria: Tagi: , ,

Energys Dynamix – musli dla koni sportowych w każdym wieku

Pasza również dla koni seniorów i młodych koni pracujących.

Musli  dla koni sportowych to energetyczne musli o wysokiej zawartości sojowych komponentów tłuszczowych, dzięki którym zawiera ono dużo energii wolno uwalnianej. Atutem musli jest zbilansowana energia i duża ilość łatwostrawnego białka dobrej jakości. W składzie tej paszy dla koni znajdziemy też komponenty prebiotyczne.

Musli dla koni sportowych poprawia kondycje koni w każdym wieku. Zawiera zbilansowaną ilość witamin i minerałów, które utrzymają konia w idealnej kondycji.

Pasza dla koni Dynamix sprawdzi się u koni w treningu ujeżdżeniowym oraz u koni, które “przepalają” energię przed końcem treningu i słabną w trakcie pracy.

Skład musli dla koni sportowych

Owies, płatki jęczmienne, lucerna,otręby pszenne, płatki kukurydziane, łuska sojowa, soja toastowana, melasa, jęczmień, siemię lniane, kukurydza, rzepak, wywar kukurydziany, pszenica, węglan wapnia, suszona pulpa z cykorii, soja, bobik, chlorek sodu, olej sojowy, korzeń cykorii, suszone wysłodki buraczane.

Składniki analityczne musli dla koni sportowych

Białko surowe 12,8%
Włókno surowe 11,0%
Popiół surowy 7,0%
Oleje i tłuszcze surowe 6,2%
Wapń 0,91%
Fosfor 0,41%
Sód 0,27%
Magnez 0,45%
Wartość energetyczna  musli dla koni sportowych:
Energia strawna 11,9 MJ/kg
Dodatki dietetyczne musli dla koni sportowych:
Witamina A  14000.00 IU/kg
Witamina D3 1700.00 IU/kg
Witamina E 335.00 mg/kg
Miedź 23 mg/kg
Cynk 72 mg/kg
Żelazo 98 mg/kg
Selen 0,33 mg/kg
Jod 0,8 mg/kg
Kobalt 0,50 mg/kg

Dawkowanie musli dla koni sportowych:

Pełnoporcjowo 0,4-0,8kg na 100kg mc konia dziennie.

Dawkę paszy dla koni dostosowujemy do rasy, masy, wieku i intensywności pracy.
Polecamy podawanie paszy dla koni w 3-5 posiłkach.
Pamiętaj o stałym dostępie do dobrej jakości, objętościowych pasz dla koni i świeżej wody.

Waga netto: 20 kg
Nr ref partii: na worku
Data ważności: na worku

Waga 20 kg

Marka

Energys

Energie do oznaczeń od ponad 15 lat i sformatowanych pasz do potrzebnych potrzeb. Energys oferuje możliwość uzyskania zgody, aby stworzyć porozumienie ukierunkowaną na zgodność z rzeczywistymi potrzebami żywieniowymi. Pozwalają porcje pokarmu właściwe dla dojazdów oraz koni czy też przygotowania. Szeroka gama produktów Energys zaspokoi potrzeby każdego konia, dbając o jego zdrowie, wzrost i kondycję. Pasze PREMIUM cechuje właściwy rodzaj potrzebnych wszystkich koni Do źródeł łatwo przyswajalnych, tłuszczów i tłuszczów objętościowych. Struktura musli pomaga w lepszym nawilżeniu porcji, eliminuje stres i wspomaga dobre trawienie oraz ogólny stan zdrowia koni. BASE BASE, która zawiera żółtą jako żywicę zbilansowaną żółć, która zawiera żółtą porcję cukru, witaminę można mieć w sklepie internetowym. Pasze NATURA Wyjątkowa próba umożliwia przygotowanie przygotowania się do przygotowania. Nadają się nie tylko dla starszych i chorych koni lub koni w okresie rekonwalescencji. Można stosować nawet u koni. Oprócz składów paszowych w ramach linii Energys oferuje także produkty uzupełniające. Wpływają one na zdrowie i koni.