Menu Zamknij

Energys Coldmix 20kg- musli dla koni źle reagujących na owies

 149,00

Musli dla koni źle reagujących na owies. Musli dla koni w treningu rekreacyjnym i jako podstawa diet sportowych przy koniach trudnych i elektrycznych.

Kategoria: Tagi: , ,

Energys Coldmix – musli dla koni źle reagujących na owies.

Musli dla koni pracujących i sportowych, nietolerujących owsa. Zalecana dla koni będących w regularnym treningu.

Pasza dla koni źle reagujących na owies, zwiera komponenty zapewniające energię potrzebną w trakcie wymagających treningów.

Komponenty zapewniające włókno i oleje dostarczają energię “nie grzejącą”, co pozwala na zrównoważony trening z każdym typem konia. Dodatki paszowe uzupełniają zapotrzebowanie na składniki pokarmowe.

Skład

Płatki jęczmienne, płatki kukurydziane, pszenica, lucerna, pszenica, płatki kukurydziane, łuska owsiana, melasa, kukurydza baby, Jęczmień, gluten kukurydziany, Molashine, makuch lniany, kreda, wysłodki, fosforan jednowapniowy, chleb świętojański, soja tostowana, sól, olej słonecznikowy, lecytyna sojowa

* ten produkt zawiera zmodyfikowane genetycznie nasiona soi ( MON 40 – 3 – 2)

Składniki Analityczne

Białko surowe 11,1%
Tłuszcz surowy 2,5%
Włókno surowe 6,9%
Popiół surowy 7,1%
Skrobia 38%
Cukier 5%
Wapń 0,97%
Fosfor 0,59%
Magnez 0,31%
Sód 0,33%
Energia strawna 11,2MJ/kg

Dodatki dietetyczne (/kg):
Witamina A 24000IU
Witamina D3 4800IU
Witamina E 160IU
Miedź- Cu (Siarczan miedzi, pentahydrat) 19mg
Żelazo- Fe (Siarczan żelaza (II) monohydrat) 121mg
Mangan- Mn (Tlenek manganu (II)) 89mg
Cynk- Zn (Siarczan cunku, monohydrat 242mg
Kobalt- Co (Powlekany, granulowany węglan kobaltu (II)) 0,8mg
Jod (Jodan potasu) 1,2mg
Selen – Se (Selenian (IV) sodu 0,2mg

Dawkowanie

Pełnoporcjowo 0,4-0,8kg na 100kg mc konia dziennie.

Dawkę dostosowujemy do rasy, masy, wieku i intensywności pracy. Polecamy podawanie w 3-5 posiłkach. Pamiętaj o stałym dostępie do pasz objętościowych i świeżej wody.

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym, przewiewnym miejscu. Z dala od słońca, deszczu, wilgoci oraz owadów i gryzoni.  Nie trzymać worków opakowanych w folie transportowe. Oryginalne worki są perforowane – nie powinno się blokować otworów w trakcie przechowywania.

Waga netto: 20 kg
Nr ref partii: na worku
Data ważności: na worku

Waga 20 kg

Marka

Energys

Energie do oznaczeń od ponad 15 lat i sformatowanych pasz do potrzebnych potrzeb. Energys oferuje możliwość uzyskania zgody, aby stworzyć porozumienie ukierunkowaną na zgodność z rzeczywistymi potrzebami żywieniowymi. Pozwalają porcje pokarmu właściwe dla dojazdów oraz koni czy też przygotowania. Szeroka gama produktów Energys zaspokoi potrzeby każdego konia, dbając o jego zdrowie, wzrost i kondycję. Pasze PREMIUM cechuje właściwy rodzaj potrzebnych wszystkich koni Do źródeł łatwo przyswajalnych, tłuszczów i tłuszczów objętościowych. Struktura musli pomaga w lepszym nawilżeniu porcji, eliminuje stres i wspomaga dobre trawienie oraz ogólny stan zdrowia koni. BASE BASE, która zawiera żółtą jako żywicę zbilansowaną żółć, która zawiera żółtą porcję cukru, witaminę można mieć w sklepie internetowym. Pasze NATURA Wyjątkowa próba umożliwia przygotowanie przygotowania się do przygotowania. Nadają się nie tylko dla starszych i chorych koni lub koni w okresie rekonwalescencji. Można stosować nawet u koni. Oprócz składów paszowych w ramach linii Energys oferuje także produkty uzupełniające. Wpływają one na zdrowie i koni.