Menu Zamknij

Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen

547,20 

Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen, z jonami srebra – posiada wyjątkowe właściwości termoregulacyjne, antybakteryjne, antygrzybiczne. W szczególności polecany dla koni delikatnych, ze skłonnościami alergicznymi.

Dodatkowe wzmocnienie w miejscach narażonych na przetarcia pozwala zachować nienaganny wygląd, nawet przy intensywnej eksploatacji. Ponadto, czapraki Winderen są przystosowane do prania w pralce.

Kategoria: Tagi: ,
winderen

Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen

Rozmiar: standard

Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen wykonany jest z najlepszych gatunkowo materiałów i nici. Poprzez zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów czaprak ten posiada wyjątkowe właściwości termoregulacyjne. Dodatkowe wzmocnienie w miejscach narażonych na przetarcia pozwala zachować nienaganny wygląd, nawet przy intensywnej eksploatacji. Ponadto, materiały i wykończenie zastosowane w czaprakach Winderen są przystosowane do prania w pralce. Dzięki temu, nawet po wielokrotnym praniu czaprak zachowuje swój kształt.

W szczególności polecany dla koni:

  • Delikatnych, ze skłonnościami alergicznymi
  • Posiadających zmiany skórne
  • Z ubytkami sierści lub problemem z obcieraniem grzbietu
  • Mających problem z zapaleniem mieszków włosowych

 

Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen – z jonami srebra

Jony srebra mają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Dzięki temu obniżają ryzyko infekcji bakteryjnej ograniczając rozwój pochodzących z potu mikrobów i minimalizując ich wzrost ponad naturalny poziom. Ich powszechnie zastosowanie w medycynie lub przy produkcji odzieży sportowej jest dowodem na skuteczność działania.

W czaprakach NanoSilver Line dolną warstwę, która ma bezpośredni kontakt z grzbietem konia, stworzono z zaawansowanego technologicznie materiału zawierającego jony srebra bezpośrednio w przędzy. Jony nie przenoszą się na powierzchnię skóry, przez co czaprak jest łagodny dla skóry i nie narusza jej naturalnego pH. Sprawia to, że czapraki Winderen to idealne rozwiązanie dla koni ze skłonnościami alergicznymi. Ponadto, umieszczenie jonów bezpośrednio w przędzy, zapewnia skuteczne działanie nawet po wielokrotnym praniu.

Dzięki swojej unikatowej strukturze, materiał ten w połączeniu z warstwą filcu efektywnie odprowadza pot i wilgoć. Jony srebra mają także właściwości redukujące nieprzyjemny zapach, pozwalając dłużej zachować świeżość.

Produkty Winderen to gwarancja najwyższej jakości i perfekcyjnej realizacji.

Sprawdź też jakie inne produkty Winderen znajdziesz w Stiplu.

Marka

Winderen

Dla firmy Winderen konie zawsze były największą pasją i częścią życia. Główny celem firmy jest pracowanie tylko nad tymi projektami, które naprawdę mogą poprawić codzienny komfort koni i jeźdźców, zarówno podczas treningu, jak i w stajni. Ilekroć zauważono możliwość poprawy wygody jeźdźca i jego konia, a rynek jeździecki nie oferował satysfakcjonujących rozwiązań, Winderen rozwijał własny pomysł. W ten sposób doświadczenie zawodowe coraz bardziej splatało się z hobby. Firma dba o to, aby sprzęt powodował jak najmniej dyskomfortu dla konia i nie zakłócał jego naturalnego ruchu i fizjologii. Ma to na celu osiągnięcie maksymalnego relaksu zarówno konia, jak i jeźdźca. Taka harmonia zapewnia najbardziej zdrowy, efektywny i przyjemny trening. Firmę Winderen tworzą osoby z ogromną pasją do jeździectwa i koni. Obserwując na co dzień świat jeździecki od środka, dostrzegają problemy, z jakimi zmagają się konie i jeźdźcy. W swojej pracy Winderen często konsultuje się z ekspertami z różnych dziedzin, w tym z chemikami, fizykami, specjalistami biomechaniki i lekarzami weterynarii. Wszystkie te wysiłki mają na celu znalezienie najlepszych i optymalnych rozwiązań. Przy tworzeniu każdego produktu Winderen najpierw przygotowuje prototypy. Następnie bardzo często zmienia je i ulepsza, aż do osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego wyniku. Droga do końcowego efektu może być długa i trudna, ale każde skuteczne rozwiązanie zawsze jest tego warte. Winderen wierzy, że globalne podejście jest idealne, jeśli chodzi o znalezienie innowacyjnych rozwiązań i materiałów. Chcąc jednak zachować pełną kontrolę nad każdym etapem procesu i niezmiennie wysoką jakość, decyduje się na produkcję swoich produktów lokalnie, w Polsce. Produkty Winderen rozwiązują wiele, często nietypowych, problemów. Ich skuteczność zarówno w przewidywanych, jak i nieoczekiwanych sytuacjach jest potwierdzeniem, że firma obrała właściwą drogę.
winderen

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czaprak skokowy NanoSilver Line Winderen”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *