Menu Zamknij

Czaprak granatowy i biały, różne typy – Masters

 190,00

Produkty wykonany na zamówienie u polskiego producenta. Doskonale wchłania pot i nie odkształca się. Dobrze profilowany i sztywny czaprak zapewni komfort i idealny kontakt jeźdźca z koniem.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
masters

Czaprak logowany

Produkt wykonany na zamówienie u polskiego producenta. Doskonale wchłania pot i nie odkształca się. Doszyte paski do przystuł, by utrzymać go w odpowiednim miejscu przez całą jazdę. Dobrze profilowany i sztywny czaprak zapewni komfort i idealny kontakt jeźdźca z koniem.

Materiał:

Wierzch Alcantara,
Spód bawełna.

Wypełnienie:

Pianka o wysokiej gęstości, sprężystości i grubości.

Rozmiar:  Full
Kolor:  Biały i Granat
Typ: VS i DL

Kolor

Biały, Granat

Typ

VS, DL

Marka

Masters

Masters to holenderska firma, od pokoleń produkująca najlepszej jakości karmy dla koni, psów i zwierząt domowych. W asortymencie firmy znajdziesz pasze objętościowe, pasze specjalistyczne dla koni z problemami, a także suplementy, smakołyki oraz kosmetyki. Założona około 1880 roku przez rodzinę Van Cooten, od wielu lat nieustannie pracuje nad najwyższą jakością pasz przeznaczoną do kompleksowego żywienia koni. Masters narodził się z wielkiej pasji i miłości do koni. Masters produkuje pasze według wytycznych GMP, co gwarantuje jakość produkcji. Jako innowacyjna i zorientowana na usługi organizacja, inicjuje wiele własnych badań i stale ulepsza swoje produkty. Filozofia firmy to mądra i odpowiedzialna hodowla, a jej podstawą jest odpowiednie żywienie. Dzięki temu Twój koń pozostanie zdrowy, będzie wytrzymały, odporny i świetnie radził sobie w sporcie. Prawidłowo zbilansowana dieta koni chroni je przed chorobami, zapewnia optymalny wzrost młodych koni, a seniorom szczęśliwą starość. Każdy koń zasługuje na najlepszą opiekę, a Wy możecie mu ją podarować.
masters