Menu Zamknij

Czaprak Balotade Classic

 199,00

Uniwersalny, prosty czaprak pikowany w średniej grubości prostokąty.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Czaprak Balotade Classic

Czaprak Balotade Classic to uniwersalny, prosty czaprak pikowany w średniej grubości prostokąty.

Do wykonania warstwy zewnętrznej użyto wytrzymałej bawełny. Dzięki odpowiednio wysokiej gramaturze materiał ten jest wysoce odporny na przecieranie się i jednocześnie przewiewny. Bawełna jak żaden inny materiał doskonale pochłania pot i odprowadza go na zewnątrz.

Wypełnienie to poliuretanowa pianka o grubości 1 cala która bardzo dobrze chroni grzbiet konia i dzięki której czaprak na długo zachowuje swoją sprężystość.

Czaprak bardzo dobrze układa się pod siodłem i pasuje do większości standardowych siodeł zarówno skokowych jak i wszechstronnych.

Paski do przystuł zapinane są na mocne rzepy.

Czaprak dostępny jest w klasycznej gamie kolorystycznej czerni i bieli dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i będzie doskonałą opcją na zawody czy inne specjalne okazje. Dodatkowo jest ozdobiony plecionym sznurkiem w kontrastującym kolorze i haftowanym logo Balotade.

Oferowane rozmiary to pony i full.

Wymiary (A-długość grzbietu, B-wysokość czapraka):

  • Pony: A- 56 cm , B- 49 cm
  • Full: A- 62cm , B- 56 cm

Możliwość skompletowania czapraka z pasującymi kolorystycznie nausznikami.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czarny, Biały

Rozmiar

Pony, Full

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade