Menu Zamknij

CALCI Cavalo – OVER Horse

 159,00

Produkt redukujący ryzyko wystąpienia niedoboru wapnia i witamin u klaczy źrebnych, karmiących i źrebiąt po odsadzeniu. Wspiera prawidłowy wzrost i rozwój rosnących koni, zmniejsza ryzyko pojawienia się powikłań spowodowanych niedoborami, wzmacnia kości i wspomaga układ nerwowy.

over horse

Produkt optymalizujący rozwój tkanki kostnej u źrebiąt i młodych koni w okresie wzrostu oraz zmniejszający ryzyko wystąpienia niedoborów wapnia u wszystkich koni. Dzięki odpowiedniej wzajemnej proporcji składników mineralnych takich jak między innymi wapń, fosfor i magnez, Calci Cavalo przyczynia się do prawidłowego wzrostu oraz korzystnie wpływa na tkankę kostną i łączną. Zawarta w produkcie witamina D3 poprawia wchłanialność aktywnych składników i ma korzystny wpływ na prawidłową mineralizację kości. Dodatek beta-karotenu korzystnie wpływa na płodność, utrzymanie ciąży i funkcje rozrodcze oraz stymuluje produkcję witaminy A, która jest niezbędna dla prawidłowej laktacji, a pobierana przez źrebię wraz z mlekiem polepsza jego zdolności immunologiczne.

Produkt polecany przede wszystkim źrebiętom, koniom w okresie wzrostu, klaczom źrebnym jako wsparcie źrebięcia jeszcze w okresie prenatalnym oraz koniom narażonym na niedobory, czyli koniom sportowym poddawanym intensywnym obciążeniom i koniom starszym.

 

Sposób użycia:

klacze hodowlane: 25 ml dwa razy dziennie przez cały okres ciąży i laktacji oraz przez miesiąc po jej zakończeniu. W przypadku zalegania poporodowego (hipokalcemia) podać klaczy 200 ml produktu tuż przed porodem i ponownie 24 godziny po porodzie. Źrebięta: codziennie od momentu odsadzenia aż do całkowitego skotnienia szkieletu (do zakończenia procesu wzrostu) 5 ml / 100 kg masy ciała 2 razy dziennie. Pozostałe konie: 25 ml / 500 kg masy ciała dziennie.

Przed zastosowaniem preparatu lub przed przedłużeniem okresu stosowania należy zasięgnąć opinii lekarza weterynarii. Przechowywać w chłodnym, zacienionym miescu, nie przemrażać.

Produkt wolny od dopingu.

Marka

Over Horse

Over Horse to marka stworzona z pasji do koni. Oferuje największy asortyment naturalnych suplementów i preparatów pielęgnacyjnych dla koni. Proponuje także profesjonalne akcesoria dla koni, usprawniające bieżące prace w stajni. Dostępne są również akcesoria ułatwiające wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych przy koniach. Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii, a także z naturalnych składników, co czyni je wyjątkowymi na rynku. Mając na uwadze bezpieczeństwo Twojego konia, preparaty powstają w oparciu o indywidualne receptury. Firma dba o to, aby każdy produkt był wytwarzany zgodnie z wytycznymi normy, co gwarantuje higienę produkcji oraz skuteczność i bezpieczeństwo preparatów. W trosce o komfort i zdrowie Twojego konia firma dba o to, aby nasze produkty były bardziej atrakcyjne i naturalne. Wszystkie produkty do pielęgnacji koni są w 100% naturalne i nie zawierają sztucznych dodatków. Zastosowanie innowacyjnej technologii i nowoczesnych rozwiązań w codziennej pielęgnacji konia pozwala zadbać o jego zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd. Dzięki produktom Over Horse czyszczenie konia będzie dla Ciebie i Twojego zwierzaka przyjemnym rytuałem. Właściwa pielęgnacja i suplementacja koni wymaga stosowania specjalistycznych preparatów, które zapewniają mu zdrowy i piękny wygląd. Aby Twój koń czuł się szczęśliwy, wybieraj produkty o naturalnym składzie i bezpiecznej recepturze, która zapewni mu wszystko, czego potrzebuje.
over horse