Menu Zamknij

Bryczesy Pikeur LUCINDA GRIP CORKSHELL z silikonowym lejem – navy

988,00 

Kolor: granatowy

Kategoria: Tag:

Kolor: granatowy

Rozmiar: 72 (przedłużane 36)

Softshell ci nie wystarcza? Szukasz jeszcze cieplejszego rozwiązania na zimowe jazdy? Specjalnie dla Ciebie połączono tradycyjne rozwiązanie z najnowszą technologią, dzięki której powstał materiał Corkshell, kryjący w swoim splocie granulat korkowy. Naturalny korek jest niezwykle lekki i ma doskonałe wlaściwości ocieplające i oddychające. A więc marzniesz? Corkshell!!! Przy produkcji corkshellu zadbano o drzewa korkowe i nie ścina się ich, aby pozyskać korek.

Lucinda jest stosunkowo nowym, ale już bardzo dobrze przyjętym modelem. Charakteryzuje się ozdobnymi pasami wzdłuż nogawek oraz kontrastowym napisem Pikeur wraz z okrągłym logo na prawej nogawce. Lej pokryty został kropeczkami z silikonu, dzięki czemu bryczesy bardzo dobrze trzymają w siodle, a jednocześnie nie są sztywne i zapewniają niebywałą swobodę.

Bryczesy posiadają lekko obniżany stan. Lucinda to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią zapięcia na rzepy lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego. Nie trzeba obawiać się, że spodnie będą się podciągać, wszystko zostaje tam gdzie powinno być.

Materiał: 51 % poliester, 31 % poliamid, 11 poliuretan, 7 % elastan