Menu Zamknij

Blinkery Balotade® – klapki na oczy do ogłowia sportowego

Blinkery Balotade® zostały wykonane z myślą o koniach pobudliwych lub tych, którym ciężko jest się skoncentrować na pracy.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
balotade

Blinkery Balotade® zostały wykonane z myślą o koniach pobudliwych lub tych, którym ciężko jest się skoncentrować na pracy.

Klapki na oczy przymocowane są na rzep, dzięki czemu można je w bardzo krótkim czasie zamontować bez konieczności rozpinania ogłowia.

Okulary sportowe dla konia są wykonane ze skóry naturalnej.

Używanie klapek przysłaniających oczy Balotade® jest dopuszczone przez FEI.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Brązowy, Czarny, Jasnobrązowy

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade